Pranie dywanów i wykładzin Warszawa – cennik


Pranie dywanów w pralni metodą na wskroś

(syntetyczne, wełniane shaggy, wykładziny) 22,00zł/m2
(orientalnych, ręcznie wiązanych, wiskozowych) 35zł/m2
Trzepanie mechaniczne Gratis
Transport i wniesienie na terenie warszawy i okolic (Zamówienie min 120zł) Gratis

Minimalna kwota zamówienia 120zł

Czas realizacji Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Infolinia: 535163189


Dywany – Usługi dodatkowe

Usuwanie zapachu 8zł/m2
Eliminacja roztoczy 7zł/m2
Impregnacja dywanu 7zł/m2
Ozonowanie 6zł/m2

Dywany poniżej 1m2 liczone są jako 1m2

Minimalna kwota zamówienia 120zł

Infolinia: 535163189


Tapicerka meblowa

pranie ekstrakcyjne

Krzesło bez oparcia 5zł
Krzesło z oparciem 15zł
Krzesło biurowe 20zł
Fotel wypoczynkowy 50-60zł
Wersalka 100zł
Kanapa 2-osobowa 100-120zł
Kanapa 3-osobowa 120-140zł
Narożnik 140-200zł

Minimalna kwota zamówienia 120zł

Infolinia: 535163189


Pranie wykładzin u klienta

pranie ekstrakcyjne

Wykładziny biurowe
(możliwość negocjacji ceny powyżej 250m2)
8zł/m2
Wykładziny domowe 10zł/m2

Minimalna kwota zamówienia 120zł

Infolinia: 535163189

Podane ceny są cenami brutto.

Pranie dywanów Warszawa – cennik

Profesjonalne pranie dywanów Warszawa – cennik tej usługi, który w naszej firmie pozostaje bardzo atrakcyjny mimo galopujących kosztów życia, to niezawodny sposób na utrzymanie dywanów i wykładzin w doskonałej czystości. Naszym Klientom oferujemy usługi na najwyższym poziomie, dbając o jakość i efekt wykonanej pracy.

Od czego zależy koszt prania dywanu w pralni?

W profesjonalnych pralniach dywanów i wykładzin podawane za usługę pranie dywanów w Warszawie ceny uzależnione są od kilku podstawowych kwestii. Przede wszystkim koszt prania dywanu zależeć będzie od jego wielkości, liczonej w metrach kwadratowych oraz jego rodzaju. Inaczej wyceniana jest wykładzina, a zupełnie inaczej krótko- lub długo strzyżone dywany, których pielęgnacja i czyszczenie wymaga znacznie większej uwagi i troski. Ostatecznie za pranie dywanów w Warszawie cennik będzie podawać kwoty podstawowe, jednostkowe za jeden metr. Trzeba do nich doliczyć ewentualne dodatkowe usługi, również ujęte w naszej ofercie.

W cenie Klient otrzymuje manualne trzepanie dywanu lub wykładziny oraz wniesienie jej pod wskazany adres, jeśli kwota wykonanej usługi przekroczyła 120 zł.

 

Nie tylko pranie dywanów Warszawa – ceny dodatkowych usług 

Jeśli w grę wchodzi profesjonalne pranie dywanów w Warszawie, cena podstawowa zawiera informację o kosztach prania metodą na wskroś. Na Państwa życzenie wykonujemy również dodatkowe usługi, takie jak usuwanie zapachu, wykorzystywane przede wszystkim w przypadku hoteli i pensjonatów, eliminację roztoczy – usługę przygotowaną z myślą o alergikach oraz impregnację dywanu, pozwalającą na dłużej zachować mu pierwotny, doskonały wygląd. Możliwe jest też wykonanie ozonowania dywanu. Każda z usług prania dywanów w Warszawie w cenniku posiada swoją własną pozycję, z którą warto się

zapoznać.

Tanie pranie dywanów Warszawa – cena zachęca do skorzystania z profesjonalnych usług 

W naszym przypadku koszt prania dywanu w pralni jest niewielki w stosunku do korzyści, jakie płyną ze skorzystania z naszej oferty. Przede wszystkim za niewielką cenę otrzymujecie Państwo w pełni profesjonalną usługę czyszczenia, której nie da się zastąpić praniem w domowym zaciszu, z użyciem codziennych preparatów. Dzięki innowacyjnej metodzie jesteśmy w stanie wyprać każdy rodzaj dywanu, bez względu na jego splot, długość włosia czy dekoracyjność. Pranie jest skuteczne, a jednocześnie delikatne nawet dla bardzo cennych egzemplarzy, wymagających specjalnie troskliwego traktowania. Dodatkowe usługi z kolei pozwalają pozbyć się najczęstszych problemów: zapachów, kurzu czy bakterii.

`