Pranie Dywanów Praga

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Cleanserwis24 – Pranie dywanów Praga

Clean Serwis 24 to specjalistyczna pralnia oferująca pranie dywanów. Nasz zakład mieści się w dzielnicy Praga, w Warszawie. Mamy bogate doświadczenie, ale także odpowiedni i profesjonalny sprzęt, dzięki czemu nasze usługi cieszą się ogromnym zaufaniem klientów. 

Nasza oferta jest rozbudowana – oprócz prania dywanów oferujemy także pranie wykładzin i tapicerki. Niezależnie od rodzaju plam doskonale sobie z nimi radzimy. Metody i urządzenia, które stosujemy podczas prania dywanów, pozwalają nam usuwać nie tylko zanieczyszczenia powierzchniowe, ale również te niewidoczne gołym okiem, które tkwią w głębszych warstwach materiału. Wybierz pranie dywanów Praga-Północ, a gwarantujemy Ci 100% satysfakcji!

Pranie dywanów Praga – jak to robimy?

Najpierw dokładnie sprawdzamy, z jakim rodzajem zabrudzeń mamy do czynienia. Kolejno odkurzamy dywan i trzepiemy w specjalnym automacie, aby pozbyć się zanieczyszczeń z powierzchni materiału, a następnie namaczamy go i aplikujemy środki piorące. Preparaty zawsze dopasowujemy do rodzaju tkaniny i konkretnych zabrudzeń. Kolejny krok to spłukiwanie dywanu w wirówce.

Pranie dywanów Praga-Południe to skuteczna metoda na wskroś, która kończy się gruntownym suszeniem materiału. Następny etap naszych prac to ponowne odkurzanie. Dzięki tej technice nasi klienci odbierają nie tylko czysty, ale także pachnący dywan wolny od zabrudzeń stałych, kurzu i roztoczy, które przyczyniają się do rozwoju alergii.

Pranie dywanów Warszawa Praga-Południe – dlaczego warto zamówić usługę w naszej pralni?

Nasza firma świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi. Klientom proponujemy odbiór dywanu z domu i dostarczenie go po tym, jak zostanie wyprany. Jest to ogromna oszczędność czasu, dlatego tym bardziej warto skorzystać z naszych usług. Na rynku prania dywanów na Pradze funkcjonujemy od wielu lat. Z tego względu mamy bogate doświadczenie i zaufanych klientów, którzy regularnie korzystają z naszej oferty.

Świadczymy usługi w atrakcyjnych cenach. Ponadto czyścimy również tapicerkę meblową z krzeseł, foteli wypoczynkowych, wersalek, narożników oraz kanap. Czyszczenie dywanów Warszawa-Praga to nie jedyna usługa, po którą chętnie sięgają nasi klienci. W ofercie znajdziesz także pranie wykładzin. Masz pytania lub wątpliwości? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Clean Serwis 24? Zachęcamy do kontaktu! Zadzwoń lub napisz do nas!


Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl