Pranie Dywanów Ursynów

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Cleanserwis24 – Pranie dywanów Ursynów

Samodzielne pranie dywanów często kończy się niepowodzeniem. Domowe czyszczenie dywanów na Ursynowie nie przynosi oczekiwanych efektów z kilku przyczyn – brak odpowiednich środków, narzędzi oraz wiedzy z zakresu, jak prawidłowo wykonać pranie dywanów. Nawet jeśli uda się usunąć plamy czy zabrudzenia, prawdopodobnie niedokładne pranie dywanów nie wyeliminuje w całości zagnieżdżonych w runie mikroorganizmów czy alergenów. Z pomocą przed rozczarowaniem, a nawet zniszczeniem tkaniny, przychodzą specjaliści od czyszczenia dywanów.

Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów na warszawskim Ursynowie. Proces czyszczenia przeprowadzamy w siedzibie naszej firmy, z uwagi na używanie profesjonalnych, niemobilnych maszyn. Dbając jednak o komfort klientów z Ursynowa, oferujemy pranie dywanów z odbiorem. Oznacza to, iż zabierzemy dywan ze wskazanego miejsca, a po wyczyszczeniu go, zwrócimy do domu czy firmy. Warto zaznaczyć, że pranie dywanów dla mieszkańców Ursynowa przeprowadzamy dokładnie, stosując się do kilku wyznaczonych etapów. Dzięki temu usługa jest nad wyraz skuteczna.

Profesjonalne pranie dywanów Ursynów

W jaki sposób przeprowadzamy pranie dywanów na Ursynowie? Zanim przejdziemy do realizacji czyszczenia dywanu dokonujemy analizy, z jakiego rodzaju włókna jest wykonany oraz oceniamy charakter zniszczeń i plam, z jakimi przyjdzie się nam mierzyć. Wstępna ocena pozwala dobrać naszym fachowcom najbardziej odpowiednie preparaty do prania dywanów klientów z Ursynowa oraz stworzenie zoptymalizowanego kosztorysu usługi.

Pierwszym etapem czyszczenia dywanu w pralni na Ursynowie jest mechaniczne pozbycie się kurzu, pyłu, sierści i innych pozostałości z runa. Po gruntownym wytrzepaniu dywanu, przechodzimy do prania dywanów na wskroś. Jest to innowacyjna metoda czyszczenia dywanów, która pozwala całkowicie pozbyć się brudu. W pralni na Ursynowie namaczamy dywan, nanosimy preparat i szorujemy do uzyskania zadowalających efektów. Następnie dokładnie płuczemy, wirujemy i suszymy dywan, aby po praniu wyeliminować wilgoć.

Pranie dywanów Ursynów? Tylko CleanSerwis24!

Nasza pralnia dywanów mieści się w Warszawie, przy ulicy Spornej 2f. Realizujemy pranie dywanów na Ursynowie dla osób prywatnych i przedsiębiorców, którzy chcą odświeżyć i przywrócić dawny blask swoim dywanom. Gwarantujemy niezwykle skrupulatne i tanie pranie dywanów na wskroś. Cenimy sobie indywidualne podejście, dlatego zapraszamy do rozmowy, abyśmy mogli ustalić szczegóły prania dywanów na Ursynowie. Pozostajemy do dyspozycji i służymy pomocą.


Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl