Pranie Dywanów Warszawa

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Pranie dywanów i wykładziny w Warszawie

Zakupienie dywanu to prosty sposób, by nadać wnętrzom przytulności i indywidualnego charakteru. Utrzymanie dywanu w czystości nie należy jednak do prostych obowiązków – ważna jest regularność, na którą często brak czasu, a także wiedza o tym jakie preparaty do danego materiału dobrać. Z tego powodu dobrym pomysłem jest zlecenie prania dywanów fachowcom z Warszawy. Zdając się na firmę CleanSerwis24, zyskają Państwo gwarancję skutecznego pozbycia się wszelkich zanieczyszczeń, a także długofalowych efektów. 

Działamy kompleksowo, usuwając widoczne na pierwszy rzut oka zabrudzenia, a także docierając w głąb runa dywanów, eliminując zagnieżdżone w nim mikroorganizmy. Czyszczenie dywanów realizujemy w warszawskiej siedzibie naszej firmy, ponieważ do prania na wskroś wymagane jest użycie profesjonalnych sprzętów. Dla Państwa wygody oferujemy także usługę prania dywanów z odbiorem w Warszawie, zabierając dywan z wyznaczonego punktu i zwracając go po wypraniu.

Etapy czyszczenie dywanów 

Kiedy fachowcy CleanSerwis24 ocenią już, z jakiego materiału wykonany jest dywan, przechodzą do kilkuetapowego czyszczenia. W pierwszej kolejności, aby pozbyć się kurzu i pyłu,  dywan jest trzepany. Następnie zostaje namoczony i szorowany. To jednak nie koniec procesu prania dywanu. Kolejną fazą czyszczenia dywanu jest płukanie oraz wirowanie, co pozwala pozbyć się nadmiaru detergentów i wody z runa. Kiedy dywan wygląda już na nowy, suszymy go i oddajemy w ręce zadowolonych właścicieli. 

Pranie dywanów w Warszawie – cennik 

Koszt prania dywanów przez CleanSerwis24 uzależniony jest od kilku aspektów, m.in. wielkości i rodzaju dywanu, a także tego, czy zdecydują się Państwo na wykupienie usług dodatkowych jak usuwanie zapachu, eliminację roztoczy, impregnację czy ozonowanie. Nasi fachowcy z pewnością stworzą optymalny i atrakcyjny kosztorys czyszczenia dywanów, by mogli Państwo zaplanować swoje wydatki. 

Czyszczenie dywanów Warszawa 

Zapraszamy do kontaktu zarówno osoby indywidualne jak i biznesowe, które chciałyby odświeżyć swój dywan czy wykładzinę, nie wydając przy tym wszystkich swoich oszczędności. Pranie dywanu jest bardzo ważne w szczególności, gdy dom zamieszkuje małe dziecko, osoba ze skłonnością do alergii, a także każda inna, która ceni sobie estetyczną przestrzeń. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania, jeśli takowe się pojawią. 


Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl