Pranie Dywanów Ursus

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Cleanserwis24 – Pranie dywanów Ursus

Pranie dywanów Ursus to usługa dedykowana każdemu, kto poszukuje skutecznego sposobu na wyczyszczenie nie tylko wierzchniej warstwy dywanu, ale także jego głębszych części. Nasza propozycja to unikatowe rozwiązanie, wykonywane przez nieliczne firmy w Warszawie. Dysponując nowoczesnymi urządzeniami, klientom proponujemy pranie dywanów na wskroś, podczas którego detergent i woda docierają w najgłębsze warstwy materiału, usuwając brud, kurz i roztocza.

W katalogu naszych usług znajduje się także pranie wykładzin Ursus, realizowane zarówno w domach, jak i w obiektach biurowych o dużej powierzchni. W obu przypadkach korzystamy ze sprawdzonych, profesjonalnych, bezpiecznych i przede wszystkim skutecznych preparatów piorących, które pomagają w pozbyciu się zabrudzeń, likwidując jednocześnie niebezpieczne dla alergików roztocza.

Czyszczenie dywanów Ursus

Jak wspomnieliśmy, czyszczenie dywanów realizujemy metodą na wskroś. W skrócie mówiąc, oznacza to, że woda oraz detergenty docierają do najgłębszych warstw materiału, dosłownie przenikając go „na wskroś”. To sposób nie tylko na pozbycie się szpecących plam z dywanu, ale także przykrego zapachu, którego bezpośrednią przyczyną są brud i roztocza zgromadzone wewnątrz tkaniny. Klientom proponujemy kompleksową usługę, czyli pranie dywanu z odbiorem.

Czyszczenie rozpoczynamy od identyfikacji dywanu oraz stopnia jego zabrudzenia. Pozwala to na dopasowanie detergentów do rodzaju materiału, z jakiego wykonany jest dywan, gwarantujących skuteczność zabiegu. Po mechanicznym wytrzepaniu, dywan zostaje namoczony, po czym szorujemy jego powierzchnię z wykorzystaniem środków piorących. W kolejnym kroku płuczemy go i umieszczamy w wirówce, usuwającą nadmiar wody oraz pozostały brud. Finalnie suszymy materiał oraz odkurzamy go.

Czyszczenie wykładzin Ursus

Naszym klientom oferujemy także czyszczenie wykładzin metodą ekstrakcyjną. To bezpieczny sposób na pozbycie się trwałych zabrudzeń z powierzchni materiału, bez jego gruntownego namaczania. Ma to kluczowe znaczenie dla zachowania trwałości wykładziny, ponieważ pranie ekstrakcyjne minimalizuje ryzyko odspajania się materiału od podłoża. Powierzchnię czyścimy z wykorzystaniem detergentów oraz szorowarek tarczowych, usuwając wilgoć odkurzaczami przemysłowymi.

Sprzęt, jakim dysponujemy, pozwala nam na wyczyszczenie nawet 600 m2 wykładziny w ciągu jednego dnia roboczego. Dzięki temu podejmujemy się prania w dużych obiektach biurowych, w których – oprócz efektywności zabiegu – liczy się także szybkie przywrócenie pomieszczeń do ponownej eksploatacji. Zajmujemy się czyszczeniem wykładzin wykonanych z różnych materiałów, zarówno syntetycznych, jak i naturalnych.

Jeśli szukacie sposobu na skuteczne pranie dywanów lub wyczyszczenie wykładziny – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Cleanserwis24. Pranie dywanów Ursus to cena uzależniona między innymi od powierzchni, rodzaju dywanu czy stopnia jego zabrudzenia. Po poznaniu podstawowych informacji na temat zlecenia przygotujemy jego wycenę, uzgadniając także termin realizacji usługi.


Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl