Pranie Dywanów Warszawa Bemowo

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Cleanserwis24 – Pranie dywanów Warszawa Bemowo

Czym różni się skuteczne pranie dywanów metodą na wskroś od tradycyjnych sposobów? Gruntowne czyszczeni usuwa zabrudzenia nie tylko z powierzchni runa, ale także z głębszych warstw materiału. Efektywnie likwiduje kurz i roztocza, będące bezpośrednią przyczyną przykrego zapachu oraz alergii.

Jeśli chcesz przywrócić pierwotną estetykę dywanu oraz pozbyć się szpecących plam i kurzu, zalegającego w głębokich warstwach runa, skorzystaj z naszej oferty, obejmującej pranie dywanów Bemowo. Jesteśmy jedną z niewielu firm, świadczących tego rodzaju usługi, zyskujących uznanie nie tylko klientów indywidualnych, ale także przedsiębiorców. Korzystamy z najlepszych preparatów czyszczących oraz specjalistycznego sprzętu, przywracając dywanom ich dany blask i estetyczny wygląd.

Pranie dywanów na wskroś

Metodą, którą wykorzystujemy, jest pranie dywanów na wskroś. Jak wspomnieliśmy, detergenty docierają do każdej warstwy dywanu, eliminując kurz, roztocza oraz plamy. Każdy zabieg rozpoczynamy od weryfikacji materiału, z jakiego wykonany jest dywan, a także identyfikacji widocznych plam. Kolejnym etapem jest maszynowe trzepanie dywanu oraz jego gruntowne namaczanie.

W następnym kroku aplikujemy wysokiej jakości detergenty, które w wyniku szorowania powierzchni dywanu, likwidują plamy i brud zgromadzony w jego głębszych warstwach. W kolejnym etapie wykorzystujemy wirówkę, usuwającą nadmiar wody. Finalnie suszymy oraz odkurzamy dywan. Oferujemy usługę kompleksową, obejmującą pranie dywanu z odbiorem od klienta.

Czyszczenie wykładzin Bemowo

Kolejną usługą, oferowaną zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom, jest czyszczenie wykładzin Bemowo. W tym przypadku korzystamy z metod ekstrakcyjnych, zapobiegającym nadmiernemu nasiąkaniu materiału wodą. Po dokładnym odkurzeniu powierzchni aplikujemy na wykładzinę detergent, który rozprowadzany jest profesjonalnymi szorowarkami. Urządzenia pomagają w usunięciu nawet uporczywych plam oraz zabrudzeń, które wniknęły w strukturę materiału.

Korzystamy także z przemysłowych odkurzaczy, usuwających nadmiar wilgoci, dzięki czemu wykładzina nadaje się do dalszej eksploatacji, zaledwie kilka godzin po czyszczeniu. Pranie wykładzin Bemowo wykonujemy zarówno w domach, jak i w biurach. W ciągu jednego dnia roboczego jesteśmy w stanie wyczyścić blisko 600 m2 wykładziny, co ma ogromne znaczenie w firmach, w których liczy się nie tylko efekt, ale także czas realizacji usługi. Korzystamy z detergentów produkowanych przez uznane na rynku marki, będące gwarancją najwyżej jakości i skuteczności.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, obejmującą pranie wykładzin, tapicerki meblowej oraz czyszczenie dywanów Bemowo. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zakresu usługi oraz przewidywanego terminu jej realizacji. Pranie dywanów Bemowo to cena ustalana indywidualnie, w zależności od wielkości dywanu oraz stopnia jego zabrudzenia.


Pranie dywanów Warszawa – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl