Pranie Dywanów Białołęka

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Cleanserwis24 – Pranie dywanów Białołęka

Pranie dywanów Białołęka to usługa dedykowana tym osobom, które szukają skutecznego sposobu na pozbycie się zabrudzeń nie tylko z powierzchni dywanu, ale także z jego głębszych warstw. Jako nieliczni na warszawskim rynku oferujemy innowacyjną metodę prania dywanów na wskroś, eliminującą również kurz i roztocza, odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach w pomieszczeniu i alergie.

Świadczymy usługi kompleksowe, obejmujące pranie dywanu z odbiorem od klienta, dzięki czemu nie musicie samodzielnie dostarczać go do naszej firmy. Współpracujemy zarówno z osobami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami, oferując także pranie wykładzin Białołęka, z wykorzystaniem wysokiej jakości detergentów. Usługę realizujemy również w obiektach o dużej powierzchni.

Czyszczenie dywanów Białołęka

Jak wspomnieliśmy, czyszczenie dywanów Białołęka realizowane jest nowoczesną i skuteczną metodą na wskroś. Co oznacza to w praktyce? Dywan poddawany jest gruntownemu praniu, wykonywanemu w kilku etapach, a woda i aplikowane środki piorące przenikają do głębokich warstw materiału, usuwając zabrudzenia nie tylko z runa, ale także te zgromadzone wewnątrz dywanu.

Skuteczne pranie dywanów rozpoczynamy od identyfikacji materiału, z jakiego dywan został wykonany. Dzięki temu możemy dopasować rodzaj stosowanych detergentów. W kolejnym kroku dywan jest automatycznie trzepany oraz namaczany. Następnie aplikujemy środki piorące oraz wcieramy je w runo do momentu uzyskania satysfakcjonującego efektu. Po spłukaniu pozostałości brudu i detergentów dywan umieszczany jest w wirówce, eliminującej nadmiar wody. Pranie dywanów na wskroś kończy suszenie i ponowne odkurzanie dywanu.

Czyszczenie wykładzin Białołęka

Kolejną usługą, świadczoną dla naszych klientów, jest czyszczenie wykładzin Białołęka. Zabieg ten różni się od prania dywanów, przede wszystkim wykorzystywaną metodą. W tym przypadku stosujemy pranie ekstrakcyjne, które minimalizuje ryzyko zamoczenia wykładziny, co mogłoby negatywnie wpłynąć na jej wygląd oraz przyczynić się do odspajania materiału od podłoża.

Kluczowe jest więc wykorzystanie urządzeń eliminujących nadmiar wody, czyli odkurzaczy przemysłowych i szorowarek tarczowych. Detergenty, dopasowane do rodzaju włosia, z jakiego wykonana jest wykładzina, aplikujemy na jej powierzchnię, a następnie gruntownie czyścimy z wykorzystaniem wspomnianych szorowarek. Nadmiar wilgoci oraz pozostałość środków piorących usuwamy odkurzaczami przemysłowymi, dzięki czemu pomieszczenie już w kilka godzin od zakończenia zabiegu może być ponownie eksploatowane.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, obejmującej czyszczenie wykładzin i pranie dywanów Białołęka. Cena usługi kalkulowana jest indywidualnie, na podstawie między innymi wielkości dywanu, a także rodzaju zabrudzeń. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje o zabiegu, wstępną wycenę i zarezerwować termin prania dywanu lub wykładziny.


Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl