Pranie Dywanów Wawer

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Cleanserwis24 – Pranie dywanów Wawer

Gruntowne wyczyszczenie dywanu, również w jego głębszych częściach to cecha charakteryzująca pranie dywanów Wawer, wykonywane metodą na wskroś. Jako jedni z nielicznych w stolicy oferujemy tego typu usługę, cechującą się wyjątkową skutecznością. Czym różni się pranie dywanów na wskroś od tradycyjnych sposobów? Przede wszystkim efektem, czyli usunięciem zabrudzeń nie tylko z powierzchni dywanu, ale także kurzu i roztoczy, będących przyczyną nieprzyjemnego zapachu i alergii.

Pranie odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych detergentów, dopasowanych do rodzaju włosia, z jakiego został wykonany dywan. Co więcej – środki czyszczące są w pełni bezpieczne dla człowieka i zwierząt domowych, a dzięki ich wysokiej skuteczności wasz dywan odzyska dawny blask. Usługę realizujemy kompleksowo, oferując pranie dywanu z odbiorem od klienta, co minimalizuje wasze zaangażowanie w transport dywanu do naszej firmy.

Czyszczenie dywanów Wawer

Z uwagi na konieczność wykorzystania różnorodnych urządzeń, czyszczenie dywanów Wawer odbywa się w siedzibie naszej firmy. Usługa realizowana jest w kilku etapach. Pierwszym jest dokładna analiza rodzaju dywanu, a także identyfikacja jego stanu i widocznych zabrudzeń. Czynności te pozwalają na dobranie odpowiednich środków piorących, które będą nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne.

W kolejnym kroku dywan jest mechanicznie trzepany, gruntownie namaczany, a na jego powierzchnię aplikowane są detergenty. W tym momencie rozpoczyna się szorowanie, które wykonujemy aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu. Aby pozbyć się pozostałości środków piorących i brudu dywan spłukujemy i umieszczamy w wirówce. Finalnie dywan suszymy i ponownie odkurzamy.

Pranie wykładzin Wawer

Kolejną usługą, przeznaczoną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorców i instytucji użyteczności publicznej, jest pranie wykładzin Wawer. W tym przypadku nie stosujemy metody na wskroś, aby zbytnio nie namaczać wykładziny. Delikatne jej zwilżenie pozwala na szybkie wysuszenie materiału, a także likwiduje ryzyko odspajania się wykładziny od podłoża w przyszłości.

Czyszczenie wykładzin Wawer wykonujemy więc metodą ekstrakcyjną, cechującą się wysoką skutecznością i pełnym bezpieczeństwem dla materiałowego pokrycia podłogi. Wykorzystując szorowarki tarczowe i wysokiej jakości detergenty, usuwamy wszystkie trwałe zabrudzenia z powierzchni wykładziny. Finalnie odkurzamy podłogę odkurzaczem przemysłowym, który zbiera brud oraz nadmiar wody. Dzięki temu wykładzina po zabiegu jest jedynie lekko wilgotna i już w kilka godzin po zakończeniu czyszczenia można ponownie eksploatować pomieszczenie.

Jeśli szukacie sposobu na skuteczne pranie dywanów – zapraszamy do kontaktu. Metoda na wskroś usunie z dywanu nie tylko zabrudzenia powierzchniowe, ale także kurz i roztocza. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać niezbędne informacje na temat prania dywanów Wawer. Cena usługi uzależniona jest od wielkości dywanu, a także rodzaju zidentyfikowanych zabrudzeń. Zapraszamy do współpracy!


Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl