Pranie Dywanów Wilanów

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Przykry zapach w pomieszczeniu oraz widoczne na powierzchni zabrudzenia to najczęstsze przyczyny determinujące konieczność wyprania dywanu. Tradycyjne metody, stosowane zwykle w domach, nie likwidują skutecznie brudu, usuwając go jedynie z runa. Najwyższą skutecznością cechuje się pranie dywanów na wskroś, które oferujemy naszym klientom. Czym charakteryzuje się ta usługa?

Gruntowne czyszczenie dywanów Wilanów realizowane jest z wykorzystaniem urządzeń oraz wysokiej jakości detergentów, penetrujących najgłębsze warstwy materiału. Ma to na celu usunięcie kurzu i roztoczy, będących przyczyną nie tylko nieprzyjemnego zapachu, ale także alergii, dotkliwych szczególnie dla osób uczulonych. Naszym klientom oferujemy kompleksową usługę, obejmującą pranie dywanu z odbiorem.

Pranie dywanów Wilanów

Skuteczne pranie dywanów realizujemy w kilku etapach, rozpoczynając od identyfikacji rodzaju dywanu oraz określając między innymi jego stan oraz widoczne zabrudzenia. Analiza ta pozwala nam dopasować właściwe środki, zapewniające skuteczne czyszczenie, które nie uszkodzą materiału, z jakiego został wykonany dywan. Wszystkie detergenty, z jakich korzystamy, produkowane są przez uznane na rynku marki, będące synonimem najwyższej jakości i efektywności.

Kolejnym krokiem jest mechaniczne trzepanie dywanu, usuwające z niego zabrudzenia stałe, takie jak piasek czy sierść zwierząt. Gdy powierzchnia jest odpowiednio oczyszczona, gruntownie namaczamy materiał oraz aplikujemy detergenty, szorując dywan. Następnym etapem jest spłukiwanie brudu i pozostałości środków piorących oraz wirowanie dywanu, które odsącza z niego nadmiar wilgoci. Finalnie tkanina jest suszona oraz odkurzana.

Czyszczenie wykładzin Wilanów

Realizujemy także czyszczenie wykładzin Wilanów. Usługę adresujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm, dysponujących znaczną powierzchnią biurową. W tym przypadku wykorzystujemy metodę ekstrakcyjną, najskuteczniejszą w usuwaniu zabrudzeń z wykładzin dywanowych, wykonanych zarówno z włókien naturalnych, jak i syntetycznych. Ekstrakcja minimalizuje zawilgocenie materiału, które może być przyczyną późniejszego odspajania się wykładziny od podłoża.

Pranie wykładzin Wilanów wykonujemy po gruntownej weryfikacji rodzaju wykładziny, a także jej stanu. Pierwszym krokiem jest dokładne odkurzenie powierzchni, umożliwiające aplikację detergentu. Wykorzystując szorowarki, wcieramy w runo środki piorące, usuwające wszelkie zabrudzenia i plamy. Finalnie odkurzamy całość materiału, pozostawiając powierzchnię wilgotną jedynie w minimalnym stopniu. Dzięki temu pomieszczenie może być szybko przywrócone do ponownej eksploatacji.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Oferujemy profesjonalne czyszczenie wykładzin i pranie dywanów Wilanów. Cena usługi kalkulowana jest indywidualnie, zależnie od powierzchni, którą mamy wyczyścić oraz rodzaju dywanu czy wykładziny. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać wszelkie niezbędne informacje na temat oferty i ustalić termin wykonania wybranej usługi.


Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl