Pranie Dywanów Bielany

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Cleanserwis24 – Pranie dywanów Bielany

Jeśli szukasz sposobu na skutecznie pranie dywanów – skorzystaj z naszej oferty! Metoda na wskroś usunie nie tylko widoczne zabrudzenia, ale woda i detergent dotrą w głębsze warstwy materiału, likwidując także kurz i roztocza, będące przyczyną nieprzyjemnego zapachu i alergii. Pranie dywanów Bielany, jako nieliczni w stolicy, realizujemy innowacyjnym sposobem, gwarantującym gruntowne wyczyszczenie dywanu.

Wśród oferowanych przez nas usług znajdziecie również czyszczenie wykładzin Bielany, wykonywane metodą ekstrakcyjną, z zastosowaniem nowoczesnych środków piorących. Posiadane zaplecze techniczne umożliwia nam realizację prania wykładzin nawet o powierzchni 600 m2 podczas jednego dnia roboczego, co jest doskonałym rozwiązaniem dla biur i firm usługowych, w których liczy się szybkie przywrócenie pomieszczeń do ponownej eksploatacji.

H2: Czyszczenie dywanów Bielany

Czyszczenie dywanów Bielany wykonujemy w siedzibie naszej firmy, z uwagi na konieczność wykorzystania specjalistycznych urządzeń, takich jak automatyczne trzepaczki czy suszarki. Pranie dywanów na wskroś realizowane jest w kilku etapach. Pierwszym jest dokładna ocena stanu dywanu, a także identyfikacja rodzaju materiału, z jakiego został wykonany. Analiza pozwala nam na dobranie odpowiednich detergentów oraz sposobu prania, aby włókna nie uległy zniszczeniu.

W kolejnym kroku dywan jest mechanicznie trzepany oraz gruntownie namaczany. Szorowanie powierzchni po aplikacji detergentów prowadzimy do momentu uzyskania satysfakcjonującego efektu. Następnie dywan jest płukany oraz umieszczany w wirówce, usuwającej nadmiar wody. Końcowym etapem prania jest dokładne wysuszenie dywanu oraz jego odkurzenie.

H2: Pranie wykładzin Bielany

Jeśli w swoim domu czy w biurze posiadasz wykładzinę dywanową – zapraszamy do skorzystania z naszej usługi, jaką jest pranie wykładzin Bielany metodą ekstrakcyjną. Dlaczego akurat ten sposób jest najefektywniejszy? W przypadku wykładzin istotne jest zminimalizowanie ilości podawanej wody, ponieważ materiał trudno jest gruntownie wysuszyć. Zbyt duża wilgotność może przyczyniać się do odspajania wykładziny od podłoża.

Aby efektywnie wyczyścić wykładzinę, stosujemy więc odkurzacze przemysłowe oraz szorowarki tarczowe, które doskonale radzą sobie z każdym rodzajem plam. Po odkurzeniu powierzchni wykładziny aplikujemy detergenty, które wcieramy w runo za pomocą szorowarki. Odkurzacze usuwają nadmiar wody oraz brud, dzięki czemu – po zabiegu czyszczenia – wykładzina jest jedynie lekko wilgotna. Metoda ekstrakcyjna pozwala więc na szybkie przywrócenie pomieszczenia do ponownej eksploatacji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, obejmującej pranie dywanu z odbiorem od klienta. Oferujemy usługi najwyższej jakości, gwarantując skuteczne wyczyszczenie każdego rodzaju dywanu oraz wykładziny. Pranie dywanów Bielany to cena zależna między innymi od wielkości dywanu, a także stopnia jego zabrudzenia. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje o usłudze oraz wstępny kosztorys jej wykonania.


Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl