Pranie Dywanów Mokotów

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Cleanserwis24 – Mokotów

Czym powinno charakteryzować się skuteczne pranie dywanów? Podstawą jest efekt, czyli usunięcie wszelkich zabrudzeń nie tylko powierzchniowych, ale także tych umiejscowionych w wewnętrznej strukturze materiału. Tradycyjne sposoby prania, wykorzystujące odkurzacze piorące, pozwalają na pozbycie się plam i brudu, ale jedynie z wierzchniej warstwy runa. Jak zatem najlepiej wyprać dywan?

Odpowiedzią jest pranie dywanów na wskroś, które oferujemy naszym klientom. To usługa innowacyjna, stosowana przez niewiele firm działających w tej branży. Podstawą naszego działania jest zapewnienie nie tylko efektu estetycznego, jakiego oczekuje klient, ale także eliminacja kurzu i roztoczy, które znajdują się w głębszych partiach materiału. Jeśli chcesz przywrócić dawny blask dywanowi, wykładzinie czy tapicerce meblowej – zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Pranie dywanów Mokotów

Pranie dywanów Mokotów to usługa, którą adresujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firmowych. Jak wspomnieliśmy, korzystamy z innowacyjnej metody prania na wskroś, dzięki której woda oraz detergenty docierają do głębszych warstw materiału, a nie jedynie do widocznego runa, tak jak ma to miejsce w przypadku innych, często spotykanych sposobów czyszczenia. Oferujemy pranie dywanu z odbiorem, minimalizując wasze zaangażowanie w konieczność dowiezienia dywanu do nas czy późniejszego jego odbioru.

Czyszczenie dywanów Mokotów metodą na wskroś składa się z kilku etapów. Jednym z najważniejszych jest właściwa identyfikacja materiału, z którego wykonany jest dywan, a także profesjonalna ocena stopnia zabrudzeń. W kolejnym kroku maszynowo trzepiemy dywan, namaczamy go, aby w efekcie wyszorować profesjonalnymi i skutecznymi środkami piorącymi. Po tym zabiegu dywan jest gruntownie płukany, a następnie umieszczany w wirówce, w której usuwane są pozostałości brudu oraz woda. Finalnie gruntownie suszymy oraz odkurzamy dywan.

Pranie wykładzin Mokotów

Jeśli w waszym biurze lub w domu podłogę pokrywa wykładzina, wymagająca odświeżenia, polecamy pranie wykładzin Mokotów, które realizujemy metodą ekstrakcyjną. Sposób ten minimalizuje ryzyko zamoczenia całej wykładziny, co mogłoby wpłynąć na wydłużony czas jej schnięcia oraz przyczyniać się do odspajania się materiału od podłoża. Wykorzystujemy szorowarki tarczowe, które czyszczą runo z widocznych zabrudzeń i plam. Preparaty piorące dopasowujemy do rodzaju wykładziny, zapewniając nie tylko efektywność zabiegu, ale także jego bezpieczeństwo dla materiału, z którego została wykonana wykładzina.

Czyszczenie wykładzin Mokotów realizujemy zarówno w domach, obiektach użyteczności publicznej, jak i w biurach. Stosowane metody oraz profesjonalne urządzenia, jakimi dysponujemy, umożliwiają nam wypranie nawet 600 m2 wykładziny podczas jednego dnia pracy, co jest znacznym ułatwieniem dla dużych firm, w których liczy się przede wszystkim szybkie przywrócenie pomieszczeń do ponownej eksploatacji. Realizujemy pranie wykładzin na Mokotowie oraz w innych dzielnicach Warszawy. Wystarczy skontaktować się z nami, aby ustalić szczegóły usługi oraz zarezerwować wstępny termin jej wykonania.

Zapraszamy do współpracy oraz zapoznania się ze szczegółową ofertą, obejmującą między innymi pranie dywanów Mokotów. Cena usługi kalkulowana jest indywidualnie, po ustaleniu wielkości dywanu, rodzaju materiału, z jakiego jest wykonany, a także stopnia zabrudzenia runa. Klienci, podczas wstępnej rozmowy, uzyskają wyczerpujące informacje na temat kosztu usługi, jej zakresu oraz przewidywanego czasu wykonania.

Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl