Pranie Dywanów Wola

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Cleanserwis24 – Pranie dywanów Wola

Skuteczne pranie dywanów metodą na wskroś to innowacyjna usługa, pozwalająca na usunięcie nie tylko powierzchniowych zabrudzeń, ale także eliminująca kurz i roztocza, zgromadzone w głębszych warstwach materiału. Pranie dywanów Wola tym sposobem oferujemy jako jedni z nielicznych w stolicy, współpracując z klientami indywidualnymi, przedsiębiorcami oraz instytucjami użyteczności publicznej.

Osobom posiadającym w domu lub w biurze wykładzinę, proponujemy natomiast ekstrakcyjne czyszczenie wykładzin Wola, pozwalające przywrócić pomieszczeniom ich dawny blask. Usługa wykonywana jest z wykorzystaniem wysokiej jakości detergentów dopasowanych do rodzaju materiału, z jakiego wykładzina została wykonana. Posiadane zaplecze techniczne i osobowe umożliwia nam wyczyszczenie w ciągu jednego dnia pracy wykładziny o powierzchni 600 m2.

Czyszczenie dywanów Wola

Czyszczenie dywanów Wola wykonujemy bezpośrednio w naszej firmie, z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu oraz wysokiej jakości detergentów. Pranie dywanów na wskroś polega na aplikacji wody i środka piorącego do najgłębszych warstw materiału, dzięki czemu można skutecznie usunąć także kurz oraz roztocza, będące przyczyną nawracających alergii oraz nieprzyjemnego zapachu w pomieszczeniu. Oferujemy rozwiązanie kompleksowe, którym jest pranie dywanu z odbiorem od klienta.

Usługę rozpoczynamy od gruntownej weryfikacji rodzaju dywanu oraz identyfikacji widocznych plam i zabrudzeń. Następnie dywan jest odkurzany oraz automatycznie trzepany. Kolejny krok to namaczanie materiału, aplikacja środków piorących oraz szorowanie powierzchni dywanu. Po uzyskaniu pożądanego efektu materiał spłukujemy i umieszczamy w wirówce, usuwającej pozostałości brudu i wody. Finalnie dywan jest suszony i odkurzany, a następnie przekazywany klientowi.

Pranie wykładzin Wola

Pranie wykładzin Wola różni się znacznie od usługi prania dywanów, przede wszystkim w zakresie stosowanej metody. Z uwagi na strukturę wykładziny oraz jej trwałe ułożenie na podłodze, korzystamy z czyszczenia ekstrakcyjnego, minimalizującego nasiąkanie materiału wodą. Podobnie jak w przypadku dywanów, usługę rozpoczynamy od identyfikacji rodzaju wykładziny oraz widocznych zabrudzeń, co pozwala na dopasowanie skutecznych i bezpiecznych środków piorących.

Po odkurzeniu wykładziny aplikujemy na jej powierzchnię detergenty, a następnie – z wykorzystaniem szorowarki tarczowej – czyścimy gruntownie, aż do uzyskania pożądanego efektu. W usunięciu brudu oraz pozostałości wody pomocne są odkurzacze przemysłowe, dzięki którym w niedługim czasie od zakończenia czyszczenia, wykładzina staje się sucha, a pomieszczenie można z powrotem przywrócić do użytku.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, obejmującej pranie dywanów Wola. Cena usługi uzależniona jest między innymi od rozmiaru dywanu, materiału, z jakiego został wykonany, a także obecnych na powierzchni zabrudzeń. Po wstępnej rozmowie oszacujemy koszt prania i zaproponujemy dogodny termin odbioru dywanu.


Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl