Pranie Dywanów Grochów

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Cleanserwis24 – Pranie dywanów Grochów

Trudne do usunięcia plamy, nieprzyjemny zapach w pomieszczeniu czy utrata estetycznego wyglądu to najczęstsze przyczyny determinujące konieczność gruntownego wyczyszczenia dywanu. Nasza usługa, obejmująca pranie dywanów na wskroś, to innowacyjna metoda, pozwalająca pozbyć się nie tylko powierzchniowych zabrudzeń, ale także kurzu i roztoczy, zlokalizowanych w głębszych warstwach materiału.

Tradycyjne metody czyszczenia zwykle usuwają jedynie plamy i brud z runa. Pranie dywanów Grochów metodą na wskroś z kolei głęboko penetruje materiał, likwidując brud, będący przyczyną nie tylko nieprzyjemnego zapachu, ale także alergii, wywoływanych przez roztocza. Realizujemy kompleksową usługę, obejmującą pranie dywanu z odbiorem. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami.

Skuteczne pranie dywanów

Czym jest skuteczne pranie dywanów metodą na wskroś? Jak sama nazwa wskazuje, sposób ten zapewnia dotarcie wody i środków piorących zarówno do runa, jak i głębszych warstw materiału. Dzięki kompleksowemu czyszczeniu dywan odzyskuje pierwotny wygląd, a z jego powierzchni znikają plamy i inne zabrudzenia, nie tylko psujące estetykę wnętrza, ale także negatywnie wpływające na zdrowie.

Czyszczenie dywanów Grochów realizujemy w kilku etapach. Pierwszym jest profesjonalna identyfikacja materiału, z jakiego wykonany jest dywan oraz skali jego zabrudzenia. Kolejny krok to maszynowe trzepanie dywanu i namaczanie. Po nim realizujemy szorowanie z wykorzystaniem urządzeń i preparatów, usuwających brud. Po gruntownym spłukaniu dywanu umieszczamy go w wirówce, która eliminuje pozostałości wody oraz zanieczyszczenia. Finalnie dywan jest suszony, odkurzany i przekazywany klientowi.

Pranie wykładzin Grochów

W ofercie mamy także usługę przeznaczoną dla osób, które w mieszkaniu lub w firmie posiadają wykładziny dywanowe. Pranie wykładzin Grochów wykonujemy z wykorzystaniem metody ekstrakcyjnej, w wyniku której namaczane jest jedynie runo, a nie całość materiału. Chroni to wykładzinę przed nadmiernym zawilgoceniem i odspajaniem się od posadzki. Czyszczenie realizujemy szorowarkami tarczowymi, które – przy wsparciu profesjonalnych detergentów – skutecznie radzą sobie nawet z trwałymi plamami.

Czyszczenie wykładzin Grochów rozpoczynamy zawsze od gruntownego odkurzenia wykładziny, co pozwala usunąć kurz i brud, umiejscowiony bezpośrednio na runie. Kolejnym etapem jest aplikacja i wcieranie detergentów, a następnie ich usunięcie profesjonalnymi odkurzaczami. Podczas jednego dnia roboczego możemy wyczyścić wykładzinę o powierzchni nawet 600 m2, co jest szczególnym ułatwieniem dla właścicieli firm, w których liczy się szybkie przywrócenie pomieszczeń do ponownej eksploatacji.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, obejmującej między innymi pranie dywanów Grochów. Cena usługi kalkulowana jest indywidualnie, biorąc pod uwagę między innymi rozmiar dywanu oraz charakter zabrudzeń. Korzystamy z profesjonalnych i atestowanych środków, co pozwala na ich bezpieczne zastosowanie nawet w pomieszczeniach stałej pracy.


Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl