Pranie Dywanów Sulejówek

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Cleanserwis24 – Pranie dywanów Sulejówek

Jak skutecznie wyprać dywan? Przed tym pytaniem staje wiele osób, bezskutecznie próbując poradzić sobie z plamami oraz nieprzyjemnym zapachem, którego przyczyną są roztocza oraz kurz. Odpowiedzią na te potrzeby jest pranie dywanów Sulejówek, wykonywane innowacyjną metodą na wskroś. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, oferujących tego rodzaju zabiegi, dzięki którym wasz dywan odzyska dawny blask.

Co cechuje pranie dywanów na wskroś? Przede wszystkim skuteczność! Czyszczenie odbywa się w kilku etapach, które pozwalają na usunięcie zabrudzeń nie tylko z runa, ale przede wszystkim z głębszych warstw materiału. To w nich bowiem gromadzi się kurz i roztocza, które są przyczyną nieprzyjemnego zapachu oraz alergii. Aby zminimalizować zaangażowanie klientów, oferujemy rozwiązanie kompleksowe, jakim jest pranie dywanu z odbiorem.

Czyszczenie dywanów Sulejówek

Czyszczenie dywanów Sulejówek rozpoczynamy zawsze od identyfikacji rodzaju materiału, z jakiego wykonany jest dywan, a także od określenia stopnia jego zabrudzenia. Dzięki temu możemy precyzyjnie dobrać detergenty, które będą nie tylko skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne. Po dostarczeniu dywanu do naszej firmy umieszczamy go w automatycznej trzepaczce, usuwającej zabrudzenia stałe, takie jak kurz czy piasek.

Kolejnym krokiem jest pranie właściwe, czyli namaczanie dywanu, aplikacja detergentów oraz szorowanie. Zabieg ten wykonujemy do momentu uzyskania satysfakcjonującego efektu estetycznego. Następny etap to wirowanie dywanu, usuwające nadmiar wilgoci, pozostałości po detergentach oraz bród. Po odsączeniu dywan jest wieszany, aby mógł dokładnie wyschnąć. Przed wydaniem klientowi odkurzamy dywan, a także kontrolujemy jakość wykonanego zabiegu.

Pranie wykładzin Sulejówek

Usługą przeznaczoną dla klientów, którzy w domu lub w biurze posiadają materiałowe pokrycie podłogi, jest pranie wykładzin Sulejówek. W tym przypadku nie korzystamy z metody na wskroś, ale ze sposobu ekstrakcyjnego, który jest w pełni bezpieczny dla struktury materiału, z jakiego wykonana jest wykładzina. Odkurzanie jest pierwszym etapem czyszczenia, dzięki któremu z powierzchni wykładziny usuwamy zabrudzenia stałe.

Ekstrakcyjne czyszczenie wykładzin Sulejówek wymaga użycia szorowarek tarczowych, które likwidują plamy oraz kurz zgromadzony w głębszych warstwach materiału. Ogromne znaczenie ma jakość stosowanych detergentów, które doskonale radzą sobie nawet z trwałymi zabrudzeniami. Aby zminimalizować zawilgocenie wykładziny, po szorowaniu nadmiar wody oraz pozostałości po środkach piorących, usuwamy odkurzaczem przemysłowym. Dzięki temu pomieszczenie można ponownie użytkować już w niedługim czasie od zakończenia prania.

Jeśli szukasz sposobu na skuteczne pranie dywanów – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z przedstawicielami firm, proponując usługi najwyższej jakości. Pranie dywanów Sulejówek ma cenę zależną między innymi od powierzchni dywanu czy wykładziny, a także stanu zabrudzenia. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać kalkulację usługi oraz umówić dogodny dla was termin jej wykonania.


Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl