Pranie Dywanów Praga

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Cleanserwis24 – Pranie dywanów praga

Naszym klientom oferujemy pranie dywanów Praga, wykonywane jedną z najskuteczniejszych obecnie metod – na wskroś. Jak sama nazwa wskazuje, detergenty i woda przenikają strukturę dywanu, czyszcząc go gruntownie również w głębszych warstwach materiału. To doskonały sposób na pozbycie się zabrudzeń stałych, a także kurzu i roztoczy, będących przyczyną nawracających alergii i nieprzyjemnego zapachu w pomieszczeniu.

Proponujemy pranie dywanu z odbiorem od klienta, dzięki czemu nie musicie samodzielnie dowozić go do naszej firmy. Korzystamy z urządzeń i detergentów, zapewniających skuteczne czyszczenie. Jako jedni z nielicznych na warszawskim rynku oferujemy tego rodzaju usługę, współpracując zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami czy instytucjami użyteczności publicznej.

H2: Czyszczenie dywanów Praga

Czyszczenie dywanów Praga poprzedza gruntowna ocena stanu dywanu, rodzaju zabrudzeń oraz identyfikacja materiału, z jakiego jest zrobiony. Po dostarczeniu do naszej siedziby dywan jest odkurzany i trzepany w specjalnym automacie. Po tym etapie następuje namaczanie materiału oraz aplikacja środków piorących, dostosowanych do rodzaju tkaniny, z jakiej wykonano dywan.

W kolejnym kroku dywan jest spłukiwany oraz umieszczany w wirówce, usuwającej nadmiar wody oraz pozostałości brudu. Skuteczne pranie dywanów metodą na wskroś kończy gruntowne suszenie oraz ponowne odkurzanie. Do klienta trafia dywan pozbawiony wszelkich zabrudzeń, nieprzyjemnego zapachu czy plam. Nasza usługa przywraca także dywanowi jego dawny, estetyczny wygląd, dzięki czemu znów może stać się ozdobą mieszkania.

H2: Pranie wykładzin Praga

W katalogu naszych usług znajduje się także pranie wykładzin Praga. Zabieg realizujemy na każdym rodzaju wykładziny – wykonanej z włókien naturalnych oraz syntetycznych. Podobnie jak w przypadku prania dywanów, usługę rozpoczynamy od oceny wykładziny oraz identyfikacji rodzaju zabrudzeń. W tym przypadku jednak nie stosujemy metody na wskroś, ale metodę ekstrakcyjną, która jest bezpieczna dla wykładziny.

Przystępując do pracy, odkurzamy wykładzinę, a następnie aplikujemy detergent na jej powierzchnię i czyścimy z wykorzystaniem szorowarki tarczowej. Nadmiar wody oraz bród zbierany jest za pomocą odkurzaczy przemysłowych, dzięki czemu wykładzina po zabiegu jest jedynie lekko wilgotna. Czyszczenie wykładzin Praga metodą ekstrakcyjną pozwala na szybkie przywrócenie pomieszczenia do ponownej eksploatacji.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, obejmującej pranie dywanów na wskroś. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji na temat usługi, a także ustalimy wstępny termin jej realizacji. Pranie dywanów Praga to cena zróżnicowana przede wszystkim ze względu na rodzaj dywanu, jego wielkość, a także istniejące zabrudzenia. Wartość usługi oszacujemy po wstępnej rozmowie z klientem.


Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl