Pranie Dywanów Ursynów

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Cleanserwis24 – Pranie dywanów Ursynów

Skuteczne pranie dywanów to nie tylko usunięcie zabrudzeń z runa, ale także gruntowne oczyszczenie głębszych warstw materiału. Dlaczego jest to tak istotne? Głębokie pranie usuwa z dywanu kurz i roztocza, likwidując również przykry zapach. Tradycyjne metody czyszczenia nie wykazują tak wysokiej skuteczności, ponieważ usuwają jedynie te zabrudzenia, które znajdują się na powierzchni dywanu.

Naszym klientom oferujemy pranie dywanów Ursynów nowoczesną metodą na wskroś. Detergent i woda penetrują materiał, gruntownie go czyszcząc. To proces kilkuetapowy, w którym liczy się nie tylko odpowiedni sprzęt, ale przede wszystkim wysoka jakość stosowanych detergentów. Świadczymy usługę kompleksową, która obejmuje pranie dywanu z odbiorem od klienta.

Czyszczenie dywanów Ursynów

Jak wspomnieliśmy, czyszczenie dywanów wykonujemy metodą na wskroś. Jako jedni z nielicznych na rynku oferujemy to rozwiązanie, zapewniające ponadprzeciętną efektywność. Dywan, po identyfikacji jego rodzaju oraz stopnia zabrudzenia, zabierany jest do naszej pralni, w której poddawany jest mechanicznemu trzepaniu. Czynność ta skutecznie eliminuje zabrudzenia stałe takie jak piach. Kolejnym etapem prania jest namaczanie dywanu oraz aplikacja detergentów.

Wykorzystując środki piorące szorujemy powierzchnię dywanu, który następnie jest gruntownie spłukiwany. Aby usunąć nadmiar wody, detergentów oraz pozostałości brudu, materiał trafia do wirówki, a później do suszenia. Finalnym etapem jest odkurzanie dywanu i przekazanie go klientowi. Pranie dywanów na wskroś, przeprowadzone w ten sposób gwarantuje najwyższą skuteczność, pozwalającą osiągnąć nie tylko pożądany efekt estetyczny, ale także higieniczny.

Pranie wykładzin Ursynów

Klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom dedykujemy kolejną usługę, jaką jest pranie wykładzin. Nie wykonujemy gruntownego namaczania, jak to ma miejsce w przypadku dywanów, ale wykorzystujemy metodę ekstrakcyjną. Dlaczego sposób prania wykładzin jest tak istotny? Ekstrakcja pozwala uniknąć nadmiernego zawilgocenia wykładziny, które jest bezpośrednią przyczyną późniejszego odspajania się materiału od podłoża. Metoda ekstrakcyjna jest zarazem skuteczna i bezpieczna w przypadku tego rodzaju pokryć podłogowych.

Czyszczenie wykładzin Ursynów realizujemy więc z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu. Szorowarki tarczowe rozprowadzają detergent po powierzchni materiału, eliminując wszelkie widoczne zabrudzenia. W kolejnym etapie niezbędne jest nadmiaru wilgoci, w czym nieocenioną pomocą są odkurzacze przemysłowe. Po zakończeniu zabiegu wykładzina jest jedynie lekko wilgotna, dzięki czemu możliwe jest szybkie przywrócenie pomieszczenia do ponownej eksploatacji.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, obejmującej pranie dywanów Ursynów. Cena usługi kalkulowana jest indywidualnie, po ocenie stanu zabrudzenia dywanu, a także jego wielkości. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać wszelkie niezbędne informacje na temat prania dywanów i wykładzin oraz uzgodnić wstępny termin wykonania usługi. Zapraszamy!


Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl