Pranie Dywanów Ochota

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Pranie dywanów Ochota

Brudny dywan to nie tylko kwestia estetyki, ale także zdrowia. Firma Cleanserwis24 oferuje pranie dywanów innowacyjną metodą na wskroś. Efekt tego rodzaju czyszczenia jest zupełnie inny, niż ma to miejsce w przypadku klasycznych metod prania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług – pranie dywanów w dzielnicy Ochota i skorzystania z nich już teraz! Metoda na wskroś gwarantuje nie tylko czyste runo, ale również głębsze warstwy materiału. Dzięki naszym usługom Twój dom stanie się wyjątkowo przyjaznym miejscem zwłaszcza dla osób zmagających z alergią.

Pralnia dywanów Ochota – dlaczego warto?

Samodzielne pranie dywanu to czynność, która nie zapewnia idealnych efektów. To nierzadko strata czasu i pieniądze zmarnowane na specjalistyczne detergenty, które niekoniecznie muszą być skuteczne, o ile nie używa się ich w odpowiedni sposób. Alternatywą dla ręcznej pracy jest pranie dywanów oferowane w mieście Warszawa Ochota przez profesjonalną i doświadczoną pralnię.

Dlaczego warto skorzystać z jej usług? Oferuje ona bardzo dokładne czyszczenie dywanów, dzięki czemu usuwa z nich wszelkie zanieczyszczenia – zarówno te widoczne gołym okiem, jak i niewidoczne. Ponadto podczas prania metodą na wskroś usunięte zostają również plamy i przykry zapach. Czyszczenie dywanów Ochota to profesjonalne usługi. Pralnia dysponuje automatami, które umożliwiają usunięcie zabrudzeń stałych z powierzchni i głębszych warstw materiału.

Wysokiej jakości usługi – pranie dywanów z odbiorem

Poszukując usług dotyczących prania dywanów, najlepszym rozwiązaniem dla klientów jest zamówienie usługi z odbiorem. Wówczas nie trzeba martwić się transportem. Pranie dywanów w dzielnicy Ochota z odbiorem jest szczególnie korzystne zwłaszcza w przypadku dużych dywanów, które trudno dostarczyć do pralni samochodem osobowym. Usługa jest korzystna również z uwagi na cenę. Pranie dywanów z odbiorem w dzielnicy Ochota cieszy się dużą popularnością. Ponadto warto zauważyć, że metodę na wskroś oferują nieliczne podmioty. Jeśli poszukujesz sposobu na przywrócenie dywanowi dawnej czystości i blasku to Cleanserwis24 jest najlepszym rozwiązaniem.

Ile trwa pranie dywanów?

Pranie dywanu to proces kilkuetapowy. Najpierw następuje identyfikacja materiału w celu wyboru odpowiedniej metody prania. Dobiera się również odpowiednie detergenty. Zwykle usługa realizowana jest w ciągu kilku dni. Warto pamiętać, że dywan jest nie tylko prany, ale także musi zostać poddany gruntownemu suszeniu. Czas determinuje kilka czynników, m.in.: stan i wielkość dywanu. 

Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl