Pranie Dywanów Ochota

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Cleanserwis24 – Ochota

Jeśli chcesz kompleksowo wyprać dywan lub meble tapicerowane, skorzystaj z naszej oferty obejmującej pranie dywanów na wskroś. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, zajmujących się gruntownym praniem dywanów i tapicerki, najskuteczniejszą metodą na wskroś. Pranie dywanów Ochota realizujemy w naszej siedzibie, wykorzystując profesjonalne urządzenia i preparaty, gwarantujące najwyższą jakość usługi.

Osobom decydującym się na skorzystanie z naszej oferty proponujemy pranie dywanu z odbiorem. To oferta kompleksowa, minimalizująca zaangażowanie klientów w kwestie logistyczne, związane z dostarczeniem dywanu do naszej firmy i jego późniejszym odbiorem. Nasi pracownicy określą na miejscu także rodzaj włókna oraz poziom zabrudzeń, co pozwoli dopasować właściwą metodę czyszczenia.

Skuteczne pranie dywanów

Czym charakteryzuje się skuteczne pranie dywanów na wskroś? Ujmując tę kwestię skrótowo, należy podkreślić, iż metoda ta pozwala na dotarcie wody i preparatów piorących do wnętrza tkaniny, efektywnie usuwają kurz, roztocza oraz plamy. W odróżnieniu od tradycyjnego prania dywanów, nasz sposób skutecznie eliminuje wszelkie zabrudzenia, które nie tylko pogarszają wygląd dywanu, ale także są przyczyną nieprzyjemnego zapachu w pomieszczeniu czy reakcji alergicznych wśród osób uczulonych na kurz.

Czyszczenie dywanów Ochota z wykorzystaniem metody na wskroś przebiega kilkuetapowo. Każdy z elementów procesu ma ogromne znaczenie dla osiągnięcia pożądanego efektu estetycznego. Pierwszym krokiem jest maszynowe wytrzepanie dywanu. Namaczanie to drugi etap czyszczenia, ułatwiający szorowanie, wspomagane środkami piorącymi. Następnie spłukujemy dywan wodą, pozbywając się brudu i środków chemicznych oraz umieszczamy go w wirówce. Finalnie suszymy i odkurzamy dywan.

Pranie wykładzin Ochota

W katalogu naszych usług znajduje się również pranie wykładzin Ochota, realizowane metodą ekstrakcyjną. Z uwagi na charakter tego materiału, zabieg wykonywany jest bezpośrednio u klienta, po wcześniejszej identyfikacji rodzaju wykładziny, jej stanu oraz wielkości i stopnia zabrudzenia. Korzystamy z szorowarek tarczowych, które – nie uszkadzając powierzchni – dokładnie czyszczą wykładzinę, nie tylko z kurzu, ale także z plam, które zdążyły już wniknąć w strukturę materiału.

Dysponujemy odpowiednim wyposażeniem oraz zespołem doświadczonych pracowników, dzięki któremu czyszczenie wykładzin Ochota możemy realizować również w dużych obiektach. W ciągu jednego dnia pracy jesteśmy w stanie wyczyścić aż 600 m2 wykładziny, co doceniają przede wszystkim klienci biznesowi, korzystający z naszych usług w biurach. Stosowana przez nas metoda prania wykładziny umożliwia szybką ponowną eksploatację pomieszczenia.

Jeśli szukasz sposobu na pozbycie się uciążliwych plam z dywanu, wykładziny lub tapicerki meblowej – zapraszamy do kontaktu. Pomożemy w przywróceniu dawnego blasku pomieszczeniom zarówno w domu, jak i w firmie, stosując skuteczne pranie dywanów Ochota. Cena usługi uzależniona jest od czyszczonej powierzchni, a także stopnia jej zabrudzenia. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje o usłudze prania dywanów na wskroś oraz ustalić termin jej realizacji.


Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl