Pranie Dywanów Ochota

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Pranie dywanów i wykładzin Ochota

Dywan stanowi ozdobę wnętrza, a także praktyczne rozwiązanie, jeśli chcemy stworzyć dodatkową przestrzeń np. do zabawy dla dziecka. Utrzymanie w czystości dywanu czy wykładziny nie należy jednak do rzeczy łatwych. Z tego powodu warto zdecydować się na współpracę z CleanSerwis24. Nasza firma świadczy usługi profesjonalnego prania dywanów i wykładzin na Ochocie, odciążając swoich klientów z tego obowiązku. 

CleanSerwis24 pierze dywany na Ochocie innowacyjną metodą na wskroś, będącą gwarancją gruntownego czyszczenia i pozbycia się wszelkich nieczystości, a także mikroorganizmów, które wniknęły w głąb runa. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi oraz detergentów z wysokiej półki, które pozwalają na dokładne usunięcie plam i jednocześnie są bezpieczne dla tekstyliów, z jakich wykonany jest dywan czy wykładzina. 

Skuteczne pranie dywanów Ochota

Jak wygląda proces czyszczenia dywanów? Pierwszym etapem jest ocena poziomu zabrudzeń oraz rodzaju materiału dywanu, aby móc dobrać odpowiedni preparat do prania. Proces prania dywanu na wskroś przeprowadzamy w naszej siedzibie, ponieważ do tego niezbędne są maszyny z naszej pracowni. Dla Państwa wygody oferujemy jednak pranie dywanów z odbiorem na Ochocie – oznacza to, iż zabieramy dywan z wyznaczonego punktu, a po wypraniu zwracamy do Państwa rąk. Jest to duża oszczędność czasu dla naszych klientów oraz możliwość dokładnego wyprania dywanu przez naszych fachowców z wykorzystaniem specjalistycznych maszyn.

Czyszczenie wykładzin i dywanów – cena

Cenimy sobie osobiste podejście do każdego klienta, dlatego proponujemy indywidualną wycenę świadczonych usług. Koszt prania dywanów na Ochocie uzależniony jest bowiem od kilku czynników, jak chociażby rozmiar dywanu, rodzaj plan czy fakt wykupienia dodatkowych usług. Bez względu na zapotrzebowanie, z pewnością stworzymy dla Państwa jak najbardziej optymalny i atrakcyjny kosztorys czyszczenia dywanów i wykładzin.

Pranie dywanów na Ochocie 

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i biznesowych, zatem do kontaktu zachęcamy każdego, kto chciały odświeżyć swoje dywany czy wykładzinę. Działamy na terenie Ochoty oraz pozostałych dzielnic w Warszawie i bliskich okolic miasta. Chętnie porozmawiamy poprzez drogę mailową, telefoniczną, a także w siedzibie CleanSerwis24 przy ulicy Spornej 2f w Warszawie. Zapraszamy!


Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl