Pranie Dywanów Raszyn

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Cleanserwis24 – Pranie dywanów Raszyn

Pranie dywanów Raszyn to usługa, jaką oferujemy klientom poszukującym skutecznego sposobu na wyczyszczenie dywanu – nie tylko runa, ale także głębszych warstw materiału. Pranie na wskroś eliminuje roztocza, brud i kurz, które są częstą przyczyną nieprzyjemnego zapachu w pomieszczeniu oraz alergii. Jeśli chcecie przywrócić dywanowi dawny blask – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Czyszczenie dywanów Raszyn wykonujemy w naszej siedzibie, ponieważ proces prania wspierany jest specjalistycznym sprzętem. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych detergentów, dopasowanych do rodzaju materiału, z jakiego wykonany jest dywan, co gwarantuje bezpieczeństwo i najwyższą skuteczność zabiegu. Proponujemy pranie dywanu z odbiorem, dzięki czemu nie musicie samodzielnie dowozić go do naszej firmy. Jak wykonujemy usługę?

Skuteczne pranie dywanów

Skuteczne pranie dywanów wymaga wyczyszczenia całego materiału, co umożliwia metoda na wskroś. Detergenty oraz woda przenikają do dywanu, czyszcząc jego głębsze warstwy i eliminując kurz i plamy. Każdy zabieg rozpoczynamy od określenia rodzaju materiału, z jakiego jest wykonany dywan, a także identyfikacji widocznych zabrudzeń. W następnym kroku trzepiemy materiał w automacie, usuwając piasek, okruchy i inne zanieczyszczenia stałe.

Namaczanie oraz aplikacja detergentów to kolejny etap czyszczenia, w którym szorujemy powierzchnię dywanu aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu. Aby usunąć pozostałości brudu, detergentów oraz nadmiar wilgoci, dywan umieszczamy w wirówce, a następnie wywieszamy do gruntownego wysuszenia. Pranie dywanów na wskroś kończy odkurzanie materiału, kontrola jakości oraz zapakowanie i przekazanie klientowi.

Pranie wykładzin Raszyn

W katalogu naszych usług znajdziecie także pranie wykładzin Raszyn. Jak je wykonujemy? W tym przypadku nie korzystamy z gruntownego namaczania, ale z metody ekstrakcyjnej. To bezpieczny i skuteczny sposób czyszczenia wykładzin dywanowych, niezależnie od materiału, z jakiego zostały wykonane. Odkurzanie jest pierwszą czynnością, jaką musimy wykonać, aby kompleksowo wyczyścić wykładzinę.

W kolejnym kroku aplikujemy na podłogę detergenty, które z pomocą szorowarek tarczowych, wcierane są w strukturę materiału, usuwając zabrudzenia i plamy. W metodzie ekstrakcyjnej liczy się minimalizacja namoczenia wykładziny, co osiągamy poprzez zbieranie nadmiaru wilgoci z pomocą odkurzaczy przemysłowych. Czyszczenie wykładzin Raszyn pozwala w krótkim czasie przywrócić pomieszczeniom pełną funkcjonalność, ponieważ materiał nie wymaga wielogodzinnego dosychania.

Jeśli szukacie skutecznego sposobu na wyczyszczenie dywanu lub wykładziny – zapraszamy do skorzystania z oferty CleanSerwis24. Naszymi klientami są zarówno osoby fizyczne, jak i instytucje, w których wykonujemy kompleksowe pranie dywanów Raszyn. Cena usługi ustalana jest indywidualnie, na podstawie wielkości dywanu czy stopnia jego zabrudzenia. Skontaktujcie się z naszymi pracownikami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat usługi oraz jej wstępną wycenę.


Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl