Pranie Dywanów Gocław

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Cleanserwis24 – Pranie dywanów Gocław

Skuteczne pranie dywanów powinno zapewnić nie tylko pożądany efekt estetyczny, ale przede wszystkim pozbycie się kurzu i roztoczy, zlokalizowanych w głębszych warstwach tkaniny. Tradycyjne metody zwykle usuwają plamy jedynie z runa, dlatego też – chcąc kompleksowo wyczyścić dywan – warto skorzystać z usługi prania na wskroś, która charakteryzuje się wysoką efektywnością.

Naszym klientom proponujemy pranie dywanów Gocław, z wykorzystaniem metod głębokiego czyszczenia. Woda oraz detergenty docierają do najgłębszych warstw dywanu, oczyszczając go z kurzu i roztoczy, eliminując przykry zapach i nieestetyczne plamy. Do prania wykorzystujemy profesjonalne środki oraz urządzenia, zapewniające najwyższą efektywność czyszczenia.

Pranie dywanów na wskroś

Czym jest pranie dywanów na wskroś? To innowacyjny sposób czyszczenia dywanów, realizowany kilkuetapowo. Każde zlecenie rozpoczynamy od identyfikacji rodzaju dywanu, określając między innymi jego stan oraz widoczne zabrudzenia. Dzięki temu możemy dopasować odpowiednie środki, gwarantujące skuteczne wypranie nie tylko runa, ale także głębszych warstw materiału. Czyszczenie dywanów Gocław wykonywane jest z wykorzystaniem nowoczesnych detergentów, produkowanych przez uznane na rynku marki.

Oferujemy pranie dywanu z odbiorem, co jest znacznym ułatwieniem dla naszych klientów. Pierwszym etapem czyszczenia jest maszynowe trzepanie dywanu, a następnie jego namaczanie. Kolejny krok to aplikacja detergentów oraz szorowanie, usuwające brud i plamy. Po jego zakończeniu gruntownie płuczemy dywan, a następnie umieszczamy go w wirówce, która odsącza nadmiar wody oraz eliminuje pozostałe na powierzchni zanieczyszczenia. Finalnie suszymy i odkurzamy dywan, aby przekazać go klientowi.

Pranie wykładzin Gocław

Wykonujemy również profesjonalne pranie wykładzin Gocław, stosując metodę ekstrakcyjną, wykazującą się najwyższą skutecznością w stosunku do wykładzin na trwale zamontowanych w pomieszczeniu. Czym charakteryzuje się ten sposób? Przede wszystkim wysoką efektywnością oraz minimalizacją zawilgocenia głębszych warstw wykładziny. W wyniku prania moczone jest jedynie runo, dzięki czemu materiał nie jest narażony na odspajanie się od posadzki.

Czyszczenie wykładzin Gocław poprzedzone jest dokładną inspekcją powierzchni, która ma być prana, a przede wszystkim identyfikacją rodzaju zabrudzeń. Po gruntownym odkurzeniu wykładziny aplikujemy na nią detergent, który z wykorzystaniem szorowarek wcieramy w runo. Profesjonalne odkurzacze usuwają brud i pozostałości środków piorących, pozostawiając powierzchnię wilgotną jedynie w minimalnym stopniu, dzięki czemu pomieszczenie może być w krótkim czasie ponownie użytkowane.

Jeśli szukacie profesjonalnych usług czyszczenia wykładzin, dywanów lub tapicerki – zapraszamy do kontaktu. Jako jedni z nielicznych na rynku oferujemy innowacyjne i przede wszystkim skuteczne pranie dywanów Gocław. Cena usługi kalkulowana jest indywidualnie, przy uwzględnieniu wielkości dywanu, jego rodzaju oraz stopnia zabrudzenia. Korzystając z naszych usług, macie pewność najwyższej jakości i skuteczności.


Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl