Pranie Dywanów Śródmieście

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Cleanserwis24 – Pranie dywanów Śródmieście

Czyszczenie dywanów Śródmieście jest usługą realizowaną w oparciu o innowacyjną metodę prania na wskroś. Oferujemy ją jako nieliczni w Warszawie, umożliwiając klientom gruntowne wypranie dywanu, także w jego głębszych warstwach. Wykorzystujemy wysokiej jakości detergenty, dopasowane do rodzaju włókna, z którego wykonano dywan, zapewniające pełne bezpieczeństwo pranemu materiałowi.

W katalogu naszych usług mamy także pranie wykładzin Śródmieście, realizowane zarówno w domach, firmach, jak i w obiektach użyteczności publicznej. W tym przypadku korzystamy z bezpiecznej metody ekstrakcyjnej, eliminującej z powierzchni wykładziny nawet te zabrudzenia, które zdążyły już wniknąć w strukturę materiału. Sprzęt, jakim dysponujemy, umożliwia nam podczas jednego dnia pracy wyczyszczenie wykładziny o powierzchni nawet 600 m2.

Pranie dywanów Śródmieście

Pranie dywanów Śródmieście realizujemy metodą na wskroś. Jak sama nazwa wskazuje, materiał, z którego wykonany jest dywan, penetrowany jest przez wodę i detergenty, usuwające wszelkie zabrudzenia, wraz z kurzem i roztoczami, będącymi przyczyną alergii i nieprzyjemnego zapachu w pomieszczeniu. Nie musicie samodzielnie organizować transportu do naszej firmy, ponieważ oferujemy pranie dywanu z odbiorem od klienta. Usługę rozpoczynamy od oceny dywanu, identyfikacji materiału, z jakiego został wykonany, a także określenia charakteru widocznych zabrudzeń.

Dywan jest następnie odkurzany i automatycznie trzepany. W kolejnym kroku namaczamy materiał, wcierając w niego środki czyszczące. Pranie dywanów na wskroś usuwa nie tylko wierzchnie zabrudzenia, ale także te, które zlokalizowane są w jego głębszych warstwach. Następnym etapem jest spłukiwanie dywanu oraz gruntowne suszenie. Finalnie, zanim dywan trafi do klienta, jest po raz kolejny odkurzany.

Czyszczenie wykładzin Śródmieście

Jak wspomnieliśmy, kolejną usługą z naszej oferty, jest czyszczenie wykładzin Śródmieście. Realizujemy je z wykorzystaniem metody ekstrakcyjnej, która w przeciwieństwie do prania na wskroś, intensywnie nie namacza materiału. Dzięki temu wykładzina nie ulegnie uszkodzeniu oraz nie będzie odspajać się od podłoża. Na czym więc polega metoda ekstrakcyjna, jaką stosujemy w przypadku wykładzin?

Wykorzystujemy szorowarki tarczowe, które dokładnie usuwają wszelkie zabrudzenia z powierzchni materiału. Po odkurzeniu wykładziny aplikujemy detergent, a następnie uruchamiamy szorowarkę. Po wyczyszczeniu całej powierzchni wykładziny odkurzamy ją ponownie odkurzaczem przemysłowym, który wchłania nie tylko pozostały bród, ale także wodę. Dzięki temu pomieszczenie można ponownie eksploatować w krótkim czasie po zakończeniu czyszczenia.

Zapraszamy do współpracy! Oferujemy skuteczne pranie dywanów i wykładzin, z wykorzystaniem wysokiej jakości detergentów, bezpiecznych dla zdrowia człowieka i zwierząt domowych. Pranie dywanów Śródmieście to cena zróżnicowana w zależności od wielkości dywanu, materiału, z jakiego jest wykonany, a także zidentyfikowanych zabrudzeń.


Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl