Pranie Dywanów Marki

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Cleanserwis24 – Pranie dywanów Marki

Jako jedni z nielicznych oferujemy klientom skuteczne pranie dywanów innowacyjną metodą na wskroś. Czym charakteryzuje się ta usługa? Dzięki niej usuwamy zabrudzenia nie tylko z runa, ale także z głębszych warstw materiału. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą pozbyć się nieprzyjemnego zapachu, plam czy roztoczy, będących przyczyną alergii.

Pranie dywanów Marki realizowane jest z wykorzystaniem detergentów, gwarantujących efektywność i bezpieczeństwo dla dywanu. Usługę zawsze poprzedzamy oceną materiału, z jakiego wykonany jest dywan, a także stopnia jego zabrudzenia. Czyszczenie, wykonywane w naszej siedzibie, jest usługą kompleksową, obejmującą pranie dywanu z odbiorem od klienta.

Czyszczenie dywanów Marki

Jak wygląda czyszczenie dywanów Marki metodą na wskroś? Jak sama nazwa wskazuje, woda oraz detergenty dokładnie penetrują materiał, z jakiego wykonany jest dywan, co skutecznie likwiduje zabrudzenia. Sposób ten, w przeciwieństwie do tradycyjnych metod, czyści nie tylko runo, ale całą tkaninę. Pranie rozpoczynamy od umieszczenia dywanu w automatycznej trzepaczce, usuwającej kurz, piasek czy inne zabrudzenia stałe.

Kolejnym krokiem jest namaczanie dywanu, aplikacja środków czyszczących oraz szorowanie, aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu. Pranie dywanów na wskroś obejmuje także wirowanie, które usuwa nadmiar wody, pozostałości detergentów oraz brudu. W następnym etapie dywan rozwieszamy, aby wysechł w optymalnej temperaturze, odkurzamy oraz przeprowadzamy kontrolę jakości wykonanej usługi.

Pranie wykładzin Marki

Świadczymy także usługi dla klientów posiadających materiałowe pokrycie podłogi, zarówno w domu, jak i w biurze. Pranie wykładzin Marki odbywa się metodą ekstrakcyjną, która w przeciwieństwie do sposobu na wskroś, minimalizuje użycie wody podczas czyszczenia. Ma to ogromne znaczenie dla tempa wysychania wykładziny oraz jej bezpieczeństwa. Zbytnie namaczanie mogłoby się przyczynić do późniejszego odspajania się materiału od podłoża.

Czyszczenie wykładzin Marki wykonywane jest więc z użyciem szorowarek tarczowych, które piorą materiał, a odkurzacz przemysłowy usuwa nadmiar wilgoci, detergenty oraz pozostałości brudu. Dzięki tej usłudze wykładzina nie tylko odzyskuje dawny blask, ale pomieszczenie szybko nadaje się do ponownej eksploatacji. Sprzęt, jakim dysponujemy, pozwala na wypranie podczas jednego dnia roboczego, aż 600 m2 wykładziny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, obejmującej czyszczenie wykładzin i pranie dywanów Marki. Cena usługi kalkulowana jest indywidualnie, w zależności od wielkości dywanu, a także stopnia jego zabrudzenia. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółową wycenę czyszczenia oraz uzgodnić dogodny termin realizacji zlecenia. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami.


Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl