Pranie Dywanów Piaseczno

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Cleanserwis24 – Pranie dywanów Piaseczno

Dywan czy wykładzina sprawiają, że pomieszczenie wydaje się bardziej przytulne. Żeby jednak dobrze pełniły swoją rolę, muszą zostać utrzymane w czystości. O to jednak ciężko, ponieważ pranie dywanu i wykładziny zajmuje sporo czasu, na którego deficyt cierpi wiele osób, a domowe sposoby rzadko kiedy przynoszą długofalowe efekty. CleanSerwis24 wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców Piaseczna i okolic, świadcząc usługi skutecznego prania dywanów i wykładzin, odciążając ich z tego obowiązku.

Czyszczenie dywanów dla klientów z Piaseczna i okolic wykonujemy w warszawskiej siedzibie naszej firmy, z uwagi na korzystanie z profesjonalnych, lecz niemobilnych maszyn. Cenimy sobie Państwa czas, dlatego oferujemy pranie dywanu z odbiorem. Oznacza to, iż zabieramy dywan z wyznaczonego przez Państwa miejsca (domu lub siedziby firmy) i przekazujemy go z powrotem po wyczyszczeniu. Na terenie Piaseczna i okolic usługa jest bezpłatna (przy zachowaniu minimalnego kosztu zlecenia o wysokości 100 złotych). 

Jak pierzemy dywany dla mieszkańców Piaseczna i okolic?

Proces czyszczenia dywanów rozpoczynamy od rozeznania, z jakiego materiału jest wykonany, a także oceniamy rodzaj plam, aby stworzyć plan działania i zoptymalizować swoją pracę. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, iż jesteśmy zdolni dobrać odpowiednie i skuteczne preparaty do prania dywanów na wskroś. Kiedy już nasi specjaliści ocenią rodzaj runa i poziomu zanieczyszczeń, mogą przechodzić do działania. Pierwszym etapem czyszczenia dywanów klientów z Piaseczna i okolic, jest mechaniczne pozbycie się kurzu, pyłu czy sierści. Użycie maszyny do trzepania dywanu pozwala na niemal całkowite wyeliminowanie brudu. Następnymi fazami są namoczenie, pranie, wirowanie i suszenie. Wszystkie czynności przeprowadzamy z największą dokładnością, dopóki nie osiągniemy zakładanych efektów, co z pewnością docenią klienci z Piaseczna i okolic. Pod koniec czyszczenia dywanu poddajemy go kontroli jakości, aby mieć pewność, że proces spełnił wszystkie wytyczne. Wówczas, jeśli test zostanie zaliczony, wyprany dywan trafia do rąk klientów z Piaseczna lub okolicznych miejscowości. 

Pranie dywanów w Piasecznie – cena 

Ogólny cennik usług dostępny jest w jednakowo zatytułowanej zakładce na naszej stronie internetowej. Zapraszamy jednak do kontaktu, jeśli myślą Państwo o wypraniu dywanów lub wykładziny, ponieważ kosztorys zlecenia tworzymy w oparciu o wiele indywidualnych aspektów. Cena wyprania dywanu zależy bowiem od poziomu zanieczyszczeń, powierzchni oraz rodzaju włókna. Osobiste podejście do każdego klienta z Piaseczna i okolic sprawia, że zawsze gwarantujemy Państwu konkurencyjną cenę prania dywanu i wykładziny

Skuteczne pranie dywanu i wykładziny 

Siedziba CleanSerwis24 mieści się przy ulicy Spornej 2f w Warszawie, jednak dostępna w naszej ofercie opcja prania dywanów z odbiorem sprawia, że z naszych usług często korzystają mieszkańcy Piaseczna i okolic. Zapraszamy do kontaktu osoby, które chcą odświeżyć swoje dywany czy wykładziny w mieszkaniach lub biurach firmowych. Gwarantujemy profesjonalną i indywidualną obsługę, a także atrakcyjne ceny. Służymy radą i pomocą, jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania związane z czyszczeniem dywanów czy wykładzin. 


Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl