Pranie Dywanów Piaseczno

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Cleanserwis24 – Pranie dywanów Piaseczno

Nieprzyjemny zapach w pomieszczeniu oraz plamy i powierzchniowe zabrudzenia to najczęstsze oznaki, że dywan wymaga gruntownego czyszczenia. Domowe sposoby nie są na tyle skuteczne, aby kompleksowo wyczyścić nie tylko runo, ale i głębsze warstwy materiału. Rozwiązaniem jest pranie dywanów Piaseczno metodą na wskroś, które oferujemy naszym klientom.

Realizujemy usługę kompleksową, obejmującą pranie dywanu z odbiorem od klienta. Czym wyróżnia się nasza oferta? Przede wszystkim skutecznością! Gruntowne czyszczenie, w przeciwieństwie do tradycyjnych sposobów prania, likwiduje wszystkie zabrudzenia i kurz, odpowiedzialne między innymi za nieprzyjemny zapach czy alergie. Usługę wykonujemy kilkuetapowo, stosując wysokiej jakości detergenty.

Czyszczenie dywanów Piaseczno

Czyszczenie dywanów Piaseczno rozpoczynamy zawsze od precyzyjnego określenia materiału, z jakiego wykonany jest dywan. Czynność ta pozwala dopasować środki piorące do struktury włosia oraz jego rodzaju. Kolejnym krokiem jest maszynowe trzepanie dywanu, usuwające z niego zabrudzenia stałe. W następnym etapie dywan jest gruntownie namaczany, po czym aplikujemy środki czyszczące i szorujemy powierzchnię, aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu.

Aby pranie dywanów na wskroś było skuteczne, dywan spłukujemy, a następnie umieszczamy w wirówce, której zadaniem jest odsączenie nadmiaru wody, resztek brudu i pozostałości po detergentach. Finalnie dywan suszymy oraz odkurzamy. Na każdym etapie kontrolujemy jakość czyszczenia, aby do klienta trafił dywan pozbawiony wszelkich zabrudzeń i plam. Skuteczne pranie dywanów metodą na wskroś realizujemy z wykorzystaniem detergentów dopasowanych do rodzaju materiału, z jakiego dywan został wykonany.

Pranie wykładzin Piaseczno

Klientom posiadającym w domu lub w biurze materiałowe pokrycie podłogi, oferujemy efektywne pranie wykładzin Piaseczno. W tym przypadku nie korzystamy z metody na wskroś, ale stosujemy odkurzacze przemysłowe i szorowarki tarczowe, co minimalizuje nasączanie wykładziny wodą. Wybór metody ekstrakcyjnej podyktowany jest właściwościami tkaniny, która w wyniku zbytniego namoczenia może w przyszłości odspajać się od podłoża.

Przed realizacją usługi sprawdzamy stan wykładziny, a także określamy jej rodzaj, co pozwala na dopasowanie bezpiecznych i skutecznych detergentów. Odkurzanie jest pierwszym krokiem, jaki musimy wykonać. Po nim aplikujemy środki czyszczące, które – z wykorzystaniem szorowarek – wcieramy w wykładzinę, a następnie usuwamy odkurzaczami przemysłowymi. Czyszczenie wykładzin Piaseczno metodą ekstrakcyjną pozwala w niedługim czasie od zakończenia usługi przywrócić pomieszczenie do ponownej eksploatacji.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, obejmującej czyszczenie wykładzin i pranie dywanów Piaseczno. Cena każdej usługi kalkulowana jest indywidualnie, na podstawie wielkości dywanu czy stopnia jego zabrudzenia. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat czyszczenia, a także wstępną kalkulację wybranej usługi. Zapraszamy!


Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl