Pranie Dywanów Włochy

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Cleanserwis24 – Pranie dywanów Włochy

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na wyczyszczenie dywanu, wykładziny czy tapicerki meblowej – skorzystaj z naszej oferty. Pranie dywanów Włochy wykonujemy, jako jedni z nielicznych, metodą na wskroś. Sposób ten jest gwarancją, że pozbędziesz się nie tylko szpecących plam z wierzchniej warstwy materiału, ale także roztoczy i kurzu, zgromadzonego w głębszych jego częściach.

Usługę kierujemy do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorców. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który umożliwia skuteczne pranie dywanów oraz wykładziny. U nas możesz liczyć na najwyższą jakość oraz atrakcyjne warunki cenowe. Przyjedziemy do twojego domu lub firmy, odbierzemy dywan, który następnie trafi do naszej profesjonalnej pralni, by za kilka dni wrócił do ciebie czysty.

Czyszczenie dywanów Włochy

Czyszczenie dywanów, jak wspomnieliśmy, wykonujemy metodą na wskroś. Warto nieco przybliżyć ten sposób, aby pokazać jego atuty. Woda oraz detergent docierają w najgłębsze warstwy materiału, usuwając z nich brud, kurz i roztocza. Gruntownie czyszczone jest także runo, z którego znikną szpecące plamy. Pranie dywanów na wskroś likwiduje również przykre zapachy, będące wynikiem zanieczyszczeń nagromadzonych wewnątrz materiału.

Pranie dywanu z odbiorem to usługa kompleksowa, którą rozpoczynamy zawsze od identyfikacji dywanu oraz stopnia jego zabrudzenia. Pierwszym krokiem jest maszynowe trzepanie dywanu oraz jego namaczanie. Szorujemy dywan wysokiej jakości detergentami, po czym materiał jest gruntownie płukany i umieszczany w wirówce, usuwającej pozostały brud i wodę. Finalnym etapem jest kompleksowe suszenie dywanu oraz jego ponowne odkurzanie.

Pranie wykładzin Włochy

Klientom oferujemy także pranie wykładzin, realizowane zarówno w domach, jak i w obiektach biurowych. W tym przypadku wykorzystujemy metodę ekstrakcyjną, wykazującą najwyższą skuteczność w usuwaniu zabrudzeń z wykładziny dywanowej. Warto podkreślić, że sposób ten jest bezpieczny, ponieważ minimalizuje ryzyko zamoczenia całej wykładziny, co mogłoby mieć negatywny wpływ na jej wygląd oraz przyczyniać się do odspajania materiału od podłoża.

Czyszczenie wykładzin Włochy obejmuje gruntowne szorowanie powierzchni wykładziny z wykorzystaniem skutecznych i bezpiecznych detergentów. Dzięki nowoczesnym urządzeniom, jakimi dysponujemy, możemy wyprać nawet 600 m2 wykładziny podczas jednego dnia pracy, co jest znacznym ułatwieniem przede wszystkim dla właścicieli firm, którzy chcą szybko przywrócić pomieszczeniom pełną funkcjonalność.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą obejmującą gruntowne pranie wykładzin i pranie dywanów Włochy. Cena usługi kalkulowana jest indywidualnie, w zależności od powierzchni, którą mamy wyczyścić, a także stopnia jej zabrudzenia. Wystarczy skontaktować się z nami, aby poznać wszystkie szczegóły realizacji usługi oraz jej wstępną wycenę.

Czyszczenie dywanów Warszawa

Czy wiesz, że dywany pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również wpływają na komfort i zdrowie domowników? Regularne i skuteczne czyszczenie dywanów w Warszawie pozwala usunąć z nich kurz, roztocza i inne alergeny, które mogą negatywnie oddziaływać na nasze samopoczucie.

Wybierz Cleanserwis24, a zapewnimy pranie i czyszczenie dywanów w Warszawie z wykorzystaniem bezpiecznych dla tkanin środków czystości. Stosujemy nowoczesne metody czyszczenia dywanów w Warszawie, które pozwalają usunąć nawet najtrudniejsze plamy, a jednocześnie są przyjazne dla środowiska i nie powodują alergii. Skontaktuj się z nami już dziś i zamów czyszczenie dywanów w Warszawie.

Korzyści z profesjonalnego czyszczenia dywanów w Warszawie

Systematyczne pranie dywanów ma wiele zalet, a jedną z najważniejszych jest przedłużenie ich żywotności. Jednak dlaczego skuteczne czyszczenie dywanów Warszawa jest tak ważne?

Oferujemy pranie i czyszczenie dywanów w Warszawie o różnych rozmiarach i stopniu zabrudzenia. Bez względu na to, czy posiadasz mały dywanik łazienkowy, czy duży dywan biurowy, jesteśmy w stanie go wyczyścić. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych środków, odpowiednich do rodzaju zabrudzenia, przywrócimy dywanom ich pierwotny wygląd i kolorystykę.


Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl