Pranie Dywanów Żoliborz

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Cleanserwis24 – Pranie dywanów Żoliborz

Klientom oferujemy innowacyjną usługę, jaką jest pranie dywanów na wskroś. Jak sama nazwa wskazuje – gruntownie czyszczony jest nie tylko wierzch dywanu, ale także głębsze warstwy materiału, z jakiego został wykonany. Czym różni się ten sposób od klasycznego prania? Przede wszystkim efektem, bowiem skuteczne pranie dywanów na wskroś likwiduje również kurz i roztocza, które odpowiedzialne są za nieprzyjemny zapach oraz alergie.

Pranie dywanów Żoliborz realizujemy tą metodą jako jedni z niewielu w Warszawie. Ofertę adresujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw oraz instytucji użyteczności publicznej. Czyścimy każdy rodzaj dywanu po dokładnej analizie włókien, z jakich został wykonany, a także jego stanu. Realizujemy usługę kompleksowo, proponując klientom pranie dywanu z odbiorem.

Czyszczenie dywanów Żoliborz

Czyszczenie dywanów Żoliborz wykonujemy w kilku etapach, co gwarantuje bezpieczeństwo i efektywność usługi. Po wspomnianej wcześniej analizie stanu dywanu umieszczamy go w automatycznej trzepaczce, usuwającej stałe zabrudzenia, takie jak piasek czy kurz. W kolejnym kroku dywan gruntownie namaczamy oraz aplikujemy detergenty, dopasowane do rodzaju materiału, z jakiego dywan został wykonany.

Aby zlikwidować wszystkie zabrudzenia, w tym plamy, powierzchnię dywanu szorujemy do uzyskania pożądanego efektu, a następnie spłukujemy. W następnym etapie dywan umieszczany jest w wirówce, usuwającej pozostałą wodę, a finalnie jest suszony i odkurzany. Pranie dywanów na wskroś może być wykonane w przypadku niemal każdego rodzaju dywanu, niezależnie od włókna, z jakiego został zrobiony.

Pranie wykładzin Żoliborz

Pranie wykładzin Żoliborz to z kolei usługa dedykowana klientom prywatnym oraz instytucjonalnym, którzy szukają efektywnego i bezpiecznego sposobu na wyczyszczenie wykładziny dywanowej. Dzięki zastosowaniu metody ekstrakcyjnej skutecznie radzimy sobie z wszelkimi zabrudzeniami widocznymi na powierzchni wykładzin, przywracając posadzkom dawny blask.

Efektywne czyszczenie wykładzin Żoliborz to przede wszystkim sposób prania, eliminujący nadmierne zawilgocenie. Doskonale sprawdza się więc wspomniana metoda ekstrakcyjna, w której detergenty wcierane są w powierzchnię wykładziny z wykorzystaniem szorowarek tarczowych, a nadmiar wody oraz brud usuwany jest odkurzaczami przemysłowymi. Dzięki wyposażeniu, jakim dysponujemy, w ciągu jednego dnia roboczego możemy wyczyścić wykładzinę o powierzchni nawet 600 m2.

Jeśli chcecie odnowić wykładzinę czy dywan, pozbywając się z nich zabrudzeń – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, obejmującej między innymi pranie dywanów Żoliborz. Cena usługi kalkulowana jest indywidualnie na podstawie rozmiaru dywanu, a także stopnia jego zabrudzenia. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje o ofercie oraz zarezerwować dogodny termin wykonania usługi. Zapraszamy!


Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl