Pranie Dywanów Targówek

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Cleanserwis24 – Pranie dywanów Targówek

Nieprzyjemny zapach w pomieszczeniu, szpecące plamy czy nawracające alergie – to sygnały, że dywan wymaga gruntownego czyszczenia. Odpowiedzią na te potrzeby jest pranie dywanów Targówek, realizowane innowacyjną metodą na wskroś. Jako jedni z nielicznych oferujemy tego rodzaju usługę na terenie Warszawy, współpracując zarówno z klientami indywidualnymi, przedsiębiorcami, jak i przedstawicielami instytucji publicznych.

Czyszczenie dywanów Targówek metodą na wskroś umożliwia dotarcie detergentów i wody w najgłębsze części materiału. Dzięki temu eliminowane są nie tylko powierzchniowe zabrudzenia – widoczne gołym okiem, ale także kurz i roztocza, zlokalizowane wewnątrz dywanu. To doskonałe rozwiązanie dla osób cierpiących na alergie, ponieważ żadna inna metoda nie umożliwia skutecznego usunięcia kurzu i roztoczy z głębszych warstw materiału.

Skuteczne pranie dywanów

Czym jest skuteczne pranie dywanów w naszym wykonaniu? To usługa kompleksowa, realizowana w kilku etapach. Dysponujemy profesjonalnym parkiem maszynowym oraz detergentami, gwarantującymi efektywne usuwanie wszelkich zabrudzeń. Oferujemy pranie dywanu z odbiorem od klienta, dzięki czemu nie musicie samodzielnie organizować transportu, ale pracownicy Cleanserwis24 pojawią się u was, aby zabrać dywan do czyszczenia.

Pranie dywanów na wskroś rozpoczynamy od kompleksowej oceny dywanu, a przede wszystkim identyfikacji rodzaju włókien, z jakich został wykonany oraz charakteru widocznych zabrudzeń. Dzięki temu możemy dopasować odpowiednie detergenty, które nie tylko usuną bród, ale także nie zniszczą materiału. Pierwszym etapem czyszczenia jest odkurzanie dywanu i jego mechaniczne trzepanie. W kolejnym kroku materiał jest namaczany, po czym aplikujemy detergenty, szorując powierzchnię dywanu. Spłukiwanie, wirowanie i suszenie kończą zabieg, a dywan jest przekazywany klientowi.

Czyszczenie wykładzin Targówek

Czyszczenie wykładzin Targówek z kolei jest usługą dedykowaną klientom posiadającym w domu lub w biurze wykładzinę dywanową. W tym przypadku nie stosujemy metody na wskroś, ale metodę prania ekstrakcyjnego. Czym różnią się te dwa sposoby? Zasadniczą różnicą jest ilość wody aplikowanej na powierzchnię wykładziny. W metodzie ekstrakcyjnej wykorzystujemy jej niewiele, nie namaczając materiału, który mógłby w przyszłości odspajać się od podłoża.

Pranie wykładzin Targówek wykonujemy z użyciem szorowarek tarczowych, po wcześniejszym zastosowaniu odpowiedniego detergentu. Usługę kończy zbieranie brudu oraz nadmiaru wody, w czym pomocne są specjalne odkurzacze przemysłowe. Po zabiegu wykładzina pozostaje jedynie lekko wilgotna, dzięki czemu szybko można przywrócić czyszczone pomieszczenie do ponownej eksploatacji.

Zapraszamy do współpracy! Pranie dywanów Targówek ma cenę zróżnicowaną, którą określimy po wstępnej rozmowie z klientem, poznając wielkość dywanu, jego rodzaj, a także stopień zabrudzenia. Wszystkie usługi realizujemy z wykorzystaniem najwyższej jakości detergentów, dostosowanych do rodzaju materiału, z jakiego wykonany jest dywan lub wykładzina. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat oferty oraz ustalić wstępny termin realizacji usługi.


Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl