Pranie Dywanów Ząbki

Zapoznaj się z naszymi cenami

Uzyskaj szczegółowe informacje na temat cen prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.

Zobacz cennik

Profesjonalna prania dywanów na wskroś w Warszawie z odbiorem
Jak to robimy?

1

Odbiór dywanu

Odbiór dywanu od klientów po zgłoszeniu telefonicznym lub internetowym

2

Mierzenie dywanu

Mierzymy dywany, sprawdzamy rodzaj włókien, charakter zabrudzeń oraz zniszczeń.

3

Trzepanie

Dywan zostaje wytrzepany na automacie trzepiącym i dokładnie odkurzony

4

Namaczanie

Dywan zostaje namoczony.

5

Pranie i szorowanie

pranie dywanów

Szorowanie dywanu aż do osiągnięcia idealnego efektu

6

Wirowanie dywanu

Wirowanie dywanu. dywan po szorowaniu zostaje spłukany w całości wodą, zwinięty i trafia do wirówki do dywanów. Dzięki wirowaniu usunięte zostaje 95% wody oraz całość chemii i brudu.

7

Suszenie

pranie dywanów

Suszenie dywanów. Dywan po wirowaniu zostaje powieszony i wysuszony

8

Kontrola jakości

Kontrola jakości, pakowanie i wywóz dywanu

Czas realizacji (Pranie dywanu) Od 3 do 7 dni. Usługa Express 48h + 50% ceny

Cleanserwis24 – Pranie dywanów Ząbki

Czym powinno charakteryzować się skuteczne pranie dywanów? Przede wszystkim likwidacją zabrudzeń nie tylko z powierzchni materiału, ale także z jego głębszych warstw! Odpowiedzią na te oczekiwania jest pranie dywanów na wskroś, które oferujemy jako jedni z nielicznych w branży. Usługa realizowana jest w kilku etapach, z wykorzystaniem specjalistycznych urządzeń oraz wysokiej jakości detergentów, dopasowywanych do rodzaju materiału, z jakiego wykonano dywan.

W ofercie posiadamy także pranie wykładzin Ząbki, które wykonujemy dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji państwowych. Posiadany sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie, pozwalają nam na wyczyszczenie nawet 600 m2 wykładziny dywanowej podczas jednego dnia roboczego. Dzięki temu usługi możemy realizować sprawnie również w obiektach o dużej powierzchni.

Pranie dywanów Ząbki

Pranie dywanów Ząbki jest czynnością kilkuetapową. Pierwszym krokiem, jaki wykonujemy, jest dokładna ocena stanu dywanu oraz identyfikacja rodzaju materiału, z jakiego jest zrobiony. Pozwala to na precyzyjne dopasowanie środków piorących. W kolejnym etapie dywan umieszczamy w automatycznej trzepaczce, która usuwa wszelkie stałe zabrudzenia, takie jak piasek czy kurz. Jak wspomnieliśmy, dywany pierzemy metodą na wskroś, dlatego też materiał musi zostać gruntownie namoczony, abyśmy mogli zaaplikować detergenty oraz wyszorować powierzchnię.

W kolejnym kroku dywan umieszczamy w wirówce, która eliminuje nadmiar wody, pozostałości detergentów oraz bród. Niezbędnym procesem, charakteryzującym czyszczenie dywanów Ząbki, jest suszenie materiału. Dywan rozwieszamy, zapewniając optymalną temperaturę w pomieszczeniu, a następnie odkurzamy i przeprowadzamy kontrolę jakości wykonanej usługi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy rozwiązanie kompleksowe, jakim jest pranie dywanu z odbiorem. Wystarczy, że skontaktujecie się z nami, a pracownik CleanSerwis24 przyjedzie po dywan w dogodnym dla was terminie.

Czyszczenie wykładzin Ząbki

Jak wspomnieliśmy, wśród oferowanych usług, znajdziecie także czyszczenie wykładzin Ząbki. Realizowane jest metodą ekstrakcyjną, w pełni bezpieczną dla materiału, z jakiego wykonana jest wykładzina. Sposób ten minimalizuje użycie wody, która w nadmiarze przyczynia się do długiego wysychania wykładziny i odspajania się materiału od podłoża. Ekstrakcja realizowana jest z wykorzystaniem szorowarek tarczowych oraz odkurzaczy przemysłowych.

Jak wygląda czyszczenie wykładzin? W metodzie ekstrakcyjnej aplikujemy detergenty bezpośrednio na powierzchnię wykładziny, a następnie czyścimy ją szorowarkami. Odkurzacz usuwa nadmiar wody oraz pozostałości środków piorących i brudu. Dzięki temu wykładzina jest jedynie lekko wilgotna, co pozwala na szybkie przywrócenie pomieszczenia do ponownej eksploatacji.

Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na gruntowne odświeżenie dywanu czy wykładziny – zapraszamy do współpracy. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, aby umówić dogodny termin realizacji usługi oraz poznać szczegóły oferty obejmującej pranie dywanów Ząbki. Cena zabiegu kalkulowana jest indywidualnie, w zależności od rozmiaru czyszczonej powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia.


Pranie dywanów – Zobacz naszą ofertę

Zobacz więcej

Skontaktuj się

Zapraszamy do współpracy. Zajmujemy się kompleksowym praniem dywanów wykonanych z różnych materiałów, gwarantując klientom najwyższą jakość usług.

Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat prania dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej, a także ustalić dogodny termin wykonania usługi.

ul. Sporna 2f

02-846 Warszawa

NIP 1131355448

+48 535163189 kontakt@cleanserwis24.pl